| alinak a întrebat:

Hey. cum poti sa inebunesti un baiat? adica sa fie indragostit nebuneste de tine?.

Răspuns Câştigător
| LikeACandyxD a răspuns:

Pai, fii "Sexy" putin dar nu prea mult laughing Si nu il baga in seama. O sa te remarce. Daca te i-a de fund sau asa ceva dai o palma peste fata si fii cu nasul pe sus in preajma lui.

| CeSaMaFac a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Stii cat pot sa te uras miai furat 3 fundite crying TE TIN EU MINTE laughing)

| LikeACandyxD a răspuns (pentru CeSaMaFac):

See you next time devil laughing

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sa-l "inebunesti"? Doamne fereste, fata draga tu vrei sa-l bagi la nebuni?
Indragostit intr-adevar o sa fie atunci cand o sa te iubeasca asa cum esti, cand o sa pretuiasca orice clipa cu tine si doar tu o sa contezi pentru el.
Daca nu este indragostit de tine, asta e. Nu poti sa faci sa fie.
Poti sa te faci tu cat se poate de mult de frumoasa si sexy, o sa fie degeaba.
Conteaza sa fii tu, cea naturala. Atunci o sa stii sigur ca o sa te iubeasca cu adevarat, cand o sa fie langa tine.

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai 13-14 e de bine te dai pe langa el da sa fii "sexy" in acest timp si s-ar putea sa te apuce de sani si daca ai fusta sa ti-o ridica si cand te apuca sa nu-l lasi sa te apuce bine ca asa ii atragi atentia.Credemna sunt baiat si am mai facut astalaughing