| 1libercugetator1 a întrebat:

Sunt femeile materialiste, tinerele din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Doar femeile,eu cred ca toata lumea de fapt, spune-mi tu pe unul singur dezinteresat total de partea financiara, de ce un barbat cu situatie vrea tot o femeie la fel, asa si femeile, vor ca partenerii sa fie cat de cat bine situati financiar ca sa se poata simtii in siguranta

| 1libercugetator1 explică (pentru Felys):

Iar banii ofera un viitor sigur asa e

8 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Daca o luam pe o parte toti avem nevoie de sprijin financiar pentru a ne putea gandi la ziua de maine ca sa avem ce manca, dipinde sunt unele care isi doresc extrem de multi bani, deoarece in copilarie nu au avut parte de acest °dar° daca pot sa zic asa...

| h3r a răspuns:

tongue

Sunt si nu sunt.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cam toate femeile si tinerele sunt materialiste.Din pacate greu gasesti pe cineva care sa nu fie asa.
O seara buna!

| 1libercugetator1 explică (pentru Anonima264):

Pacat ca am dat funda, meritai esti sincera te stimez asa e, dar cine nu e materialist?

| Anonima264 a răspuns (pentru 1libercugetator1):

Nu-i nimic, nu am raspuns pentru funda.
Pai persoanele care nu sunt materialiste sunt cele care cred ca banii n uaduc fericirea!

| alexalx1234 a răspuns:

Si curve

Răspuns utilizator avertizat