| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte confuza in acest moment.Baiatul de care imi place se comporta in fiecare zi diferit.De exemplu, ieri seara in club, la inceput nu ma baga in seama. Dupa aia a venit, cica vroia sa imi zica ceva la ureche si m-a pupat de doua ori pe obraz si se tot baga in seama cu mine. Eu in sinea mea am ramas foarte uimita ca m-a pupat (a fost pentru prima data) si nu i-am zis nimic, am continuat sa dansez. Am parut chiar indiferenta.Credeti ca am procedat corecT? Sau trebuia sa ma iau de el din moment ce nu suntem impreuna.Problema e ca era si cu baietii, si intr-o zi tot asa cand era cu ei, se tot impingea in mine, se baga asa in seama cu mine, iar ceilalti cam radeau.Si m-am luat de el, stia ca sunt suparata, dar.oh go on

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Se da si el mare in fata amicilor lui...
Banuiesc ca ai fost victima unui pariu,daca spui ca la inceput era indiferent.
Nu te lasa folosita in felul asta,ai tu o slabiciune pentru el,dar pune-i in vedere ca bataile de joc si pariurile nu le accepti,sa invete sa se poarte, sa nu fie magar!
Fii demna si fa pe suparata, altfel o sa te considere cam naivutsa...

2 răspunsuri:
| IngerashCuBombonele a răspuns:

Pai adevarul cred ke este ca t place. orii.uh esti popuara si incearca sa se apropie d tine pentru a devenii si el asa... orii...a facut un pariu cu baietii ca vei sta cu el in cateva zile, saptamanii. eu zic sa ai grija cu astfel de baietii.

succes! fundita?big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-am mai aratat ca sunt suparata si tot asa a facut.sad Ma deranjeaza ca face asa, pentru ca ma considera ca celelalte.A mai pupat vreo 2 fete sad