| Any_2443 a întrebat:

Sunt "impreuna" cu un baiat cu 10 ani mai mare decat mine.Este o relatie mai ciudata.Am ajuns sa fim impreuna dintr-o intamplare.Ne intelegem foarte bine, ma suna zilnic, vorbim, daca il intreb daca se culca cu vreo una imi spune deci nu e ceva serios si am considerat ca nu avem nicio obligatie unul fata de celalalt dar acum cateva zile m-am dus la magazin si era acolo cel mai bun prieten al lui(cu care mai glumesc uneori) si cu un alt tovarash.Prietenul lui mi-a spus ca sunt buna si ca am un fund obraznic iar eu i-am spus ca pacat ca nu la vazut si in alte imprejurimitongue.Imediat ce ajung acasa imi da "prietenul meu" sms si imi spune: De cand ii arati tu fundu aluia? Sa vezi ce imprejurimi iti dau.Si s-a cam suparat. Apoi la ceva timp un tovaras de al lui s-a dat la mine si a vrut sa fiu cu el dar l-am refuzat si i-am spus prietenului meu ca ala se da la mine. S-au certat foarte rau desi erau priteni.Si mi-a spus ca daca se va atinge cineva de mine vad eu pe naiba pentru ca numai el are voie.Nu inteleg de ce reactioneaza asa pentru ca el are foarte multe fete cu care face sex oriand vrea si imi si spune daca il intreb. Oare este gelos sau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm... din orgoliu face asta"pfai cum sa i te ia un prieten:o" daca ar fi unu care nu l ar cunoaste nu cred ca ar reactiona la fel de urat.nu te lasa calcata in picioare si impune tewinking

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca ai intrat intr-o relatie varza!
De ce stai cu el daca nu poate fi o relatie completa, de iubire? Daca el se duce la altele, cum il mai poti numi ''iubit''?
Din moment ce lui i-ai dat libertatea sa mearga la altele, cred ca ai voie si tu sa inseli, deci relatie zero barat!

Atata timp cat nu isi ascunde infidelitatile, nu inteleg de ce face pe gelosul!
Cred ca e vina ta ca stai cu asta la vrajeala, ca iubire nici pe departe nu e!

Ce este in capshorul tau ala mic?!

| Ирина19 a răspuns:

Ii gelos, vrea sai apartii doar lui, ar trebui sa-i zici ca si u ai vrea ca el sati apartina doar tie, astfel...va trebui sa accepte complimentele altor baietiwinking

| Nu a răspuns:

Are o problema mare. Te trateaza ca pe un obiect, eu zic sa renunti la el cat inca ai timp.

| jolie a răspuns:

Sunt 2 variante
1:daca esti virgina el are o varsta si ca orice barbat are si el nevoie si pe tine te,, pastreaza,, pana o sa fii pregatita te iubeste si este gelos
2:este un obsedat si le vrea toate numai pentru el

| Bianca_2742 a răspuns:

Gelos sau face pe prostu, tu esti cu el si el se culca cu altele accepti asa ceva?

| Barbie_9570 a răspuns:

Pana la urma sunteti impreuna sau nu?
Sau e doar vraja?
Inteleg ca nu din moment ce zici ca are fete cu care sa faca sex.
Asa ceva nu poti numi relatie.
Vorbeste cu el si intreaba-l ce vrea.
Dar de fapt, trebuie sa te gandesti mai intai la tine.la ce vrei u, ca din moment ce il consieri iubit si el se culca cu altcineva, e clar.
Tu pana la urma de ce stai cu el? Placere sau obligatie?
Vb cu el si daca zice ca vrea sa continue prespusa relatie cu tine atunci spune-i sa renunte la veveritele lui.

Bafta.

| ioana_1247 a răspuns:

Eu cred ca este gelos. poate ca tine prea mult la tine si de asta reactioneaza asa
si chestia aia cu fetele si sexul... poate ca din cauza ca tine prea mult la tine nu are tupeul sa iti ceara sa o faci cu el.

baftatonguetongue:*:*:*