| thementor123 a întrebat:

Sunt in aceeasi clasa cu o fata de care imi place si ma inteleg foarte bine cu ea, dar acum e impreuna cu un alt coleg de clasa. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea mai ai ce face decat sa astepti sa se desparta chiar daca nu-i frumos sa doresti asta cuiva

| Unicucebeea a răspuns:

Mai bine nu.E foarte nasol sa fi cu cineva din clasa. Crede-ma. Incearca cu cineva dintr-o alta clasa.Va fi mereu dorinta sa se sune.Sa va vedeti. Toata clasa ei va vorbi de tine in sens bun..In clasa nu dureaza mai mult de 2-3 zile. Eu zic mai bine sa te imprietenesti cu ea.Sa va intelegeti de minune. Si o sa vezi ca e mai bine.

| Andrrreeeea a răspuns:

Daca esti mai bun ca celalalt date la ea si fa-o sa vada ca o placi happy sau ii zici, sau o saruti pur si simplu doar daca celalalt nu este foarte gelos si asa

| DB_SevyTupeu_1989 a răspuns:

Viata merge inainte!