| Daydream a întrebat:

Hey! Ma inteleg foarte bine cu un coleg,dar lui ii place de alta fata din clasa, dar sta cel mai des cu mine! Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Moisie a răspuns:

Pai vezi ca am avut dreptate!
Atunci tine-l pe baiat cat mai departe si de abia apoi sa incerci sa te apropii de colega ta, dar nu-ti fa probleme daca nu te accepta, ca timpul le rezolva pe toate!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sta cu tine mai mult pentru ca te considera o amica buna

| Dizzyz a răspuns:

Face adulter.

| Moisie a răspuns:

Inseamna ca-i place si de tine!
De castigat va fi cea care va fi mai darnica ...macar cu saruturile!

| Daydream explică (pentru Moisie):

Mie nu-mi place de el! Suntem BF!

| Moisie a răspuns (pentru Daydream):

Pai atunci accepta-l langa tine ca si coleg, si vezi sa nu o joace pe cealalta fata facand-o geloasa pe tine!

| Daydream explică (pentru Moisie):

De fapt fata aia ma uraste!

| Moisie a răspuns (pentru Daydream):

Pai vezi ca am avut dreptate!
Atunci tine-l pe baiat cat mai departe si de abia apoi sa incerci sa te apropii de colega ta, dar nu-ti fa probleme daca nu te accepta, ca timpul le rezolva pe toate!

| Daydream explică:

Am uitat:ofer funda!

| Irἶηochka a răspuns:

Probabila re nevoie de unele sfaturi de la tine stii uneori prietenieaa dintre bata si un baiat e mai rezistenta