| Taniusa18 a întrebat:

Sunt indragostita in doi baieti, oare este posibil sa iubesti doua persoane?

Răspuns Câştigător
| puiuts a răspuns:

Este. dar ar trebui sa vezi la care tii mai mult si pe care mai tare il iubesti... ca daca alergi dupa doi iepuri nu prinzi niciunul...

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu tot ceea ce indragesti devine dragoste! Sunt calitati pe care le admiri dar nu inseamna ca esti indragostita de acea persoana!

| AnonimA a răspuns:

Buna da este posibil sa iubesti 2 persoane eu am trait asta p pielea mea unu zic ca nu pentru ca nu au simitit asta dar se ppoate

| Andru1996 a răspuns:

Da este posibil pentru ca si mie imi placea de fapt inca imi place d 2 fetebig grin

| Ionutzz97 a răspuns:

Da e posibil, dar mai bine mai invata romana ca nici corect nu scrii.

| AdelinaC a răspuns:

Nu se poate sa iubesti 2 persoane. Ceea ce simti tu pentru ei este doar atractie, ceea ce este un lucru total diferit de dragoste.

| LookBehinD a răspuns:

De ce nu ne-ai intrebat daca poti iubii 15 persoane?

| oanawww45 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, ...se pare ca da happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești în doi băieți? Cum vine asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta

| Taniusa18 explică:

Scuze am gresit, am facut aceste greseli din neatentie