| kristal a întrebat:

Sunt prietenul meu de 8 luni daca imi inep viata sexuala sa zicem peste un an un cu el ma poate considera curva sau ceva de genu? ( sunt virgina)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te va considera prostituata deloc, doar ai ceva timp cu el.

| RXN a răspuns:

Din moment ce faci pasul asta cu un om la care tii,cu care ai o relatie serioasa, de lunga durata, nu cred ca e vorba de asa ceva.Curva e doar o femeie care isi inseala partenerul sau sta cu el pentru foloase materiale sau face sex in schimbul lor.
Trebuie sa ai incredere in el, daca nu ai si mai pui la socoteala si suspiciunile de genul asta, nu mai are niciun farmec.Stai linistita, de lucrurile acestea te convingi si cu timpul.happy

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Încerc, însă nu prea reuşesc să îmi dau seama de scopul întrebării tale. De ce să te considere aşa? Din moment ce aveţi un trecut împreună şi aţi hotărât că e vremea să treceţi la acest pas, ce motive ar avea să gândească în acest mod?

| dan_2834 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si depinde si de ce fel de baiat este. Daca este un baiat care tine intr-adevar la tine, nu cred ca ar gandi asa ceva despre tine, ba mai mult poate ar aprecia chestia asta si ar tine la tine mult mai mult decat acum.conteaza si ce varsta are el.si eu sunt virgina si am prieten.tin ff mult la el.tot ce iti pot spune e sa faci ceea ce simti,dar sa nu regreti, tocmai de aceea trebuie sa te gandesti bine inainte sa faci acest pas important in viata ta, si mai ales daca faci ceea ce faci cu baiatul potrivit si daca te merita.nu te grabi, pentru ca daca el te iubeste cu adevarat te va astepta atat cat vei simti tu ca trebuie sa astepti pentru a fi pregatita sa faci acest pas.;-)

| ania a răspuns:

Eu si sotul meu am fost virgini pana dupa casatorie si a fost asa de fain de parca noi am fi descoperit ca e posibila atata placere pentru prima data pe pamant.Am discutat cu multe fete care au incercat inainte, unele apropiate mie si care chiar daca dupa ani de prietenie, au spus ca s-au simtit murdarite, fara valoare ca n-au mai fost pretuite ca inainte.Cred ca virginitatea e un dar pe care Dumnezeu se bucura ( si noi de asemenea) daca il oferim doar sotului.

| axaal20 a răspuns:

Asta e o intrebare de curva
curva poate sa fie si virgina
rasp intrebarii tale
da esti o viitoare curva

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

In prima zi, cand ne-am facut iubiti, am facut sex cu ea si cu ink 2 fete LoL laughing))).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum...te-ar considera asa ceva daca o faceai din prima, dar si asta difera de la baiat la baiat

| Freedom_1119 a răspuns:

Faptul ca te intilnestide 8 luni cu el si nu v-ati culcat niciodata deja spune ca daca te-ar face curva e un ratat...Nu are de ce sa te considere asa pentru ca sa fii curva ar trebui sa te culci cu citziva si inca din interes.
P.S.nu te grabi sa incepi viata sexuala, atita timp cit nu ai incredere absoluta in el...

| ZeroGraviton a răspuns:

Ce sa spun nuprea deoarece si el isi doreste nu?

| butterflye a răspuns:

laughing) deci daca spune de tine ca esti asa dupa ce te'a dezvirginat el este un ratat sincerhappy.o sa te fata curva atunci cand o sa te culci si cu altii in timp ce esti cu l... daca stie ca esti fata cuminte, fidela si ca esti numai a lui nu o sa te faca asa nici peste 20 de ani de acum incolo.stai fara grijihappy fi numai a lui si o sa fie perfecthappy