| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat de 12 ani si as vrea sa'mi incep viata sexuala, credeti ca e bine?

44 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Asta cred ca este o gluma, numai ca un foarte proasta...In niciun caz sa nu faci asta. Daca intr-adevar ai 12 ani trebuie sa stii ca sunt riscuri si ca nu este asa de simplu precum pare.Eu zic sa mai astepti.Ai timp dupa ce ai macar 18 ani.Nu fa aceasta greseala

cami
| cami a răspuns:

De fapt nu mai esti copil, si de acum incolo incepi sa ai discernamant. Daca atat de duce capul... fa-o.

auran
| auran a răspuns:

Daca te consideri pregatit pshic pentru asa ceva, ii treaba ta - cred ca trebuie sa te mai coci nitelus

| marsy a răspuns:

Nu e bine. laughing

| Encore a răspuns:

Are 5 cm penisul tau?
N-ai cu ce parerea mea, si nu e momentul...

| lostcontrol12 a răspuns:

Stai in banca ta mai bine..asa zicem noi totilaughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Care prietena.palmutza?
lasa-ne, lasa-ne!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, cam ce crezi tu, cu capsorul ala mic, de 12 ani, ca ar fi viata asta sexuala?
Asta, asa...in afara de alte cateva intrebari care ma bantuie: ai vreo agenda, ceva si ai ajuns la pagina cu viata sexuala? Ia da cateva pagini in urma, ca, sigur, le-ai sarit.
Si...cam unde crezi tu ca poti gasi o partenera "pe masura"? Sau... e cea din dotare?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@eu_o_mare_enigma: Nu e, frate de ras! Asta mi-a venit sa-i spun. Cateodata ma gandesc (virgula) ca oi fi eu batrana, depasita de evenimente, de situatie si de tramvai, dar copiii astia sunt bolnavi la creierii capului.

| JackieSue a răspuns:

Tie nici macar nu ti-a crescut **** si vrei deja sa f***? surprise straight face
N-ai cu ce ma. Te-ai uitat la prea multe filme si acum delirezi.
Bai omule...de cancer auzisi, no? Ei bine... da-i drumul la sex si sa vezi boalele pe tine laughing.
Si hai sa te vad...care prietena de-a ta ti-e alaturi si vrea s-o faca cu tine.
Plictisiti de viata ma... oameni plictisiti de viata care pur si simplu nu realizeaza de ce e rau sa faci sex cand esti minor.
Doamne miluieste-i pe pr*sti!

| Rizer a răspuns:

Dar prietena ta cati ani are?
Eu am un fratior de 12 ani si el habar nu are ce e aia viata sexuala, si tu nu ai ce face la 12 ani
Esti in clasa a6a, banuiesc! Ati inebunit de tot fratilor!
la 12 ani ia si invata tabla inmultirii si alfabetul!
hai pa

| Rizer a răspuns:

Mai copile vezi poate te paraste cineva lu tactu ai citit ce a scris mucealuiflaimoc? Vb mai incet ca poate poate te aude tactu sau ai grija sa nu te spuna altiii lu tactu

| Rizer a răspuns:

Buna, sunt un baiat, am 9 ani jumate, fac10 pe 23 noiembrie si vreau sa-mi incep viata sexula, ce spuneti? Exista riscuri?
Vecina mea face8 ani la anul in ianuarie si a spus ca daca nu facem sex numai se suie pe gard sa ma vada, si im este foarte frica de asta.Ca nu o sa se mai uite la mine se va uita le celalat vecin de 10 ani.Plus ala are scula nu gluma, vreau sa va cer ajutorul!

| Rizer a răspuns:

Unde e criticul sa vada?

| snepy a răspuns:

Nu e bine, mai asteapta sa te dezvolti sa intri in pubertate

| ing. a răspuns:

Esti nebun de`a dreptul, scuze ca te jignesc.sad
Mai bine joaca`te pe calculator, vb pe mess, sau citeste si tu o carte inainte sa te gandesti la prostii.straight face

| Babushka a răspuns:

Cred ca glumesti nu la varsta ta nici macar nu esti dezvoltata de abia intri in perioada pubertatii si in plus cu ce scula? la 12 ani sa fim seriosi... eu stateam in fata blocului si ma jucamwinking

| eni a răspuns:

Cred ca tea batut soarele la cap! Te uiti toata ziulica la filme porno? I-a schimba canalul pe Minimax! si fa un dus rece!

| Gabry a răspuns:

Daca e bine?! Te intrebi daca e bine?!
Du-te si intreab-o pe maicata daca e binelaughingapoi spune-ne si noua ce s-a intamplatlaughing

| emima a răspuns:

De la doar 12 ani rolling on the floorlaughingcred ca esti prea fraged pentru asa cevawinking

| emima a răspuns:

Dumnezeu tzia dat-o so dai nu sa o tzii..asa ca bafta

| Moneyandfame a răspuns:

E bine, ce pot sa zic, dar sa nu o incepi singur.Stii ca orbesti, nu?

| abis a răspuns:

Eu cred ca e bine sa vrei. Dar e rau sa o si pui in practica. La varsta asta incepi sa te maturizezi sexual (am spus ca incepi, atat! maturizarea asta dureaza cativa ani), dar nu esti pregatit inca pentru "pasul cel mare". Mai pune intrebarea asta peste vreo 4-5 ani, pana atunci profita inca de copilarie. Ca nu te mai intorci la anii astia niciodata.

| silvio a răspuns:

Eu cred ca esti un user inregistrat, ai dat-o anonima din lipsa de ocupatie, si crezi ca ai facut o gluma taaaaare haioasa... saracul de tine, daca atat te duce capul...

| andreig a răspuns:

laughing) Dai pe cartoon si uita intrebarea asta

| Elly4all a răspuns:

rolling on the floor sa mor daca unii copii au minte. da am si eu o intrebare ti'a venit s****a ca sa iti incepi viata sexuala?rolling on the floor

| alle_1861 a răspuns:

Off Doamne, nu stiu de ce va mai chinui sa-i raspundeti, este logic este doar o gluma, cineva nu are ce face si se amuza cum niste oameni cu experienta de viata ii dau sfaturi si il "cearta".

| sunny a răspuns:

Lumea isi iese din minti! este prea periculos, copilasule. vrei sa ai probleme la o virsta mai mare? tie iti trebuie? si partenera ta citi ani are? mie la virsta ta imi era teama sa sarut un baiat dar tu? in nici un caz, faci mare greseala

| bruno9432 a răspuns:

As fi foarte curioasa sa stiu de unde ti-a venit ideea happy serios! la 12 ani probabil ca nici nu ti s-a schimbat vocea (nu mai vorbim de restul corpului)... si la fel de interesant ar fi de stiut - cu cine ai putea sa incepi? ce e cu toata graba asta in ziua de azi?

| crisS a răspuns:

Mai copile du-te repede da repede la un psiho!