| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt baiat am 15 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala!
ce s-ar putea intampla?

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă cumva are ea orgasm, e de naşpa.
Pe lângă că ţi se va usca ţie... orgasmul la femei e cumplit.
Curge din tine ca acceleratul pe linie... e nasol.
Eu zic să-ţi vezi de treabă, e de naşpa rău cu astea. Plus că şi muşcă şi împuşcă.

Revenind serios: Tu la 15 ani n-ai teze cu subiect unic sau ceva mai serios şi productiv pe viitor la care să te gândeşti?!

| Rukhsandra a răspuns:

Sigur nu ramai cu "burta la gura "rolling on the floor

| anna01 a răspuns:

Sa-ti taie mamica netul ca te uiti la filme deocheate.

| Pupily92 a răspuns:

S-ar putea sa-ti placa si sa ejaculezihee hee daca te protejezi, e totul OK. succes kiss

| Filly_6570 a răspuns:

S-ar putea sa nu iti placa si sa regreti vesnic lucrul asta dorindu-ti sa nu mai repeti nicidata experienta asta, totusi sansele sa se intample asta sunt aproape nule. Sa nu te astepti sa dureze prea mult e nevoie de exercitiu pentru asta in rest mult succes

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Ceva grav nu se intampla, dar trebuie sa te protejezi, sa nu cumva sa devii tata la 15 ani! happy

| TheMihutz a răspuns:

Nu mai poti continua cu mainile inca cativa ani?

| bibishor a răspuns:

S-ar putea sa nu mai fi virgin rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija. s-ar putea usca penisul si sa-ti cada.sexul se incepe de la o varsta inaintata.inainte sa mori.ca sa pleci de pe lumea asta cu zambetul pe buze...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu crezi ca la varsta ta inca esti un copil? Ma intreb de cele mai multe ori ce e in mintea voastra(a ta si a celor de varsta ta) cand puneti astfel de intrebari aici pe site. E o varsta la care inca esti in crestere, inca mai ai multe de invatat, trebuie sa te gandesti la invatat sa termini scoala, sa-ti faci un viitor, sexul mai poate astepta.Sa nu regreti luarea unor astfel de decizii, gandeste-te bine, esti inca un copil...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muuuussscccaaa frate.musca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta ta nu prea se intampla, decat foarte rar, si daca se intampla, vorba lui Filly, s-ar putea sa fii cam dezamagit.In primul rand trebuie sa iti cunosti corpul, care sunt riscurile si dezavantajele inceperii vietii sexuale la 15 ani, boli specifice, riscul unei sarcini la partenera, responsabilitatile pe care ti le asumi la varsta asta cu privire la un bebelush sau la o afectiune.Nu poti incepe doar de dragul de a experiemnta ceva inedit, atata timp cat tu singur te intrebi ce se poate intampla inseamna ca ai dubii.In primul rand ar fi disfunctiile, pentru ca la varsta ta corpul este in formare, nu este pregatiti nici psihic si nici fizic pentru un act sexual.Hormonii isi fac de cap si te "indeamna" la nazbatii. Vorbeste cu parintii, citeste, cauta informatii detailate despre contacte sexuale, asculta pareri si singur alegi ceea ce este mai bine pentru tine, dar intotdeauna fa totul cu cap, nu doar din impuls. Dragostea e una, si sexul este cu totul altceva.Sunt afectiuni pe care le pe poti contacta prin relatii sexuale, hepatita, sida, infectii si as mai insirui o multime de boli de care vei suferi toata viata si chiar unele sunt fatale, precum sida sau hepatita.Foloseste prezervativul, chiar daca ti se"pare" ca nu ejaculezi, pentru ca la inceputul actului sexual elimini un lichid transparent vascos care contine spermatozoizi, acesta ajuta la lubrefiere. Poti ejacula si fara sa ai orgasm si poti avea orgasm si fara sa ejaculezi, e chestie de practica, dar important de stiut este faptul ca intotdeauna exista spermatozoizi viabili in lichidul seminal, chiar daca acesta este abundent sau nu, chiar daca esti la primul act sexual, sau chiar daca esti la al 5 -lea in aceeasi zi.Ai grija de sanatatea ta si fii intelept!

| DexTer a răspuns:

Cosmotel@ are dreptate laughing

TAKE CARE(ai grija-->pentru unii)

| justeu a răspuns:

Nimic nu se poate intampla! Dar sa nu uiti sa te protejezi, o sa fie o experienta frumoasa.