| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina. insa prietenul meu m-a atins in acea zona cu penisul, dar a avut loc doar frecare ..eu aveam chiloti,si el panaloni subtiri, e posibil sa ramas insarcinata?sad

14 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Te rog eu spune-mi ca glumesti...

nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu baga penisul fara pantaloni sau chiloti la tine in pasarica fara chiloti si daca nu ejaculeaza la tine in pasarica. pentru a ramane o fata/femeie gravida. trebuie ca barbatul sa ejaculeze in vagin ca acei spermatozoizi sa ajung la ovul. ovulu fiind un lucru rotund care o sa inveti cand cresti mai mare si apropo sunt 2 ovule.
deci NU nu ai ramas insarcinata. asta numa daca nu a ejaculat pe chilotei tai si posibil sa fi intrat si in vagin (cea ce nu cred)

| Atotstiutorul a răspuns:

Mei nu va ma bateti joc de saraca fata carolina sa stii ca poti sa ramai virgina si daca te uiti la penis!

| Purec a răspuns:

Nu este posibil asa ceva stai linsitita!

| Dany20 a răspuns:

rolling on the floor Poti sa intri intr-o camera daca e usa inchisa? Raspunsu e NU la ambele intrebari

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu te-a penetrat deci...

| MetalForever a răspuns:

N-ai cum...IMPOSIBIL!

| amaliaamely a răspuns:

NU pentru ca nu ati avut contatct sexualhappyhappyhappy

| Optik a răspuns:

Bai baiete, cat am putut sa rad la intrebarea asta! Cum *** sa ramai insarcinata daca te-a atins? Puteai macar sa te documentezi pe net ca sa nu te faci de cacao aici!

| Pastiluțăfericită a răspuns:

Rămâi însărcinată doar dacă ați făcut sex și a ejacuat în tine. Stai liniștită, nu ai pățit absolut nimic! :*

| baiatcustil a răspuns:

Din pacate esti insarcinata, ai toate sansele sa ai tripleti laughing rolling on the floor

| кαттĺ22 a răspuns:

Nu fii proasta laughing nu e posibil asa ceva

| Anna987123 a răspuns:

Nuhappy

| Creatsa06 a răspuns:

NU!

| XxXcarolinaXxX a răspuns:

Multumesc
mam linistit, eram stresata nu stiam ce sa fac sad