| fddfddfdfdfg a întrebat:

Tatăl meu mi-a spus că femeile se uită după bărbații înalți pentru că ele au impresia că aceștia au penisul foarte mare... FETELOR, e adevărat ce zice taică-miu, bărbat matur și cu o vastă experiență în domeniu? Aa, și mai spune că sunt femei curve. Îi adevărat?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haaaaaaa tatal tau fiind tu un misogin, un frustrat, complexat, ce naiba intrebi fetele daca le urasti, ele nu au nevoie de tine tu de ele

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este o vorba care se cam adevereste: "agregatul" este invers proportional cu inaltimea.

| Necunoscut112 a răspuns:

Hai că ai făcut poveşti cu maică-ta, sor-ta, bunică-ta... Acum ai trecut la rudele de sex masculin?

| TanteMarianne a răspuns:

Tactu e bou...
da exista femei curve, dar exista si barbati curve. curve in materie de meserie(prostitoate, prostituti)sau curve/curvari care isi inseala partenerul de viata si isi doresc doar sex intr-o relatie.
Doar pentru ca tatal tau a avut parte de o sotie(mama ta) curva, nu inseamna ca toate femeile sunt asa.
O femeie nu se uita doar la inaltimea unui barbat.Adica daca esti inalta(gen 170cm+)atunci evident ca te uiti la barbati mai inalti, dar daca ai 160cm sau mai putin posibil sa cauti barbati mai scunzi.Inaltimea unui barbat nu are nimic de a face cu penisul lui. Vorbind serios o femeie nu cauta doar sex intr-o relatie(de obicei nu cauta, mai sunt si cazuri de genul asta), iar atunci lungimea/diametrul penisului nu sunt atat de importante si chiar daca un barbat o are scurta si subtire conteaza ce face in pat. daca e bun in pat, foarte bine. daca are scula de 30cm lungime si 25cm diametrul si e bostan in pat, nu e partenerul ideal in pat.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu-i musai să-l aibă mare dacă este înalt! Sunt si băieți scunzi cu niste scule...
Dar cealalta chestie ma intriga "sunt femei curve" nu crezi ca sunt si bărbați curve? Si nu ma refer la gay pasivi chiar la hetero convinși!
Asa cum bărbații vor sa faca sex tot la fel si femeile, dacă în opinia lui ă face sex cu cine iti place, înseamnă a fi curvă, eu cred ca are ceva probleme la mansardă!

| Justrememberwho a răspuns:

Greseste cand zice ca penisul ca marime e in functie de inaltime.