| anonim_4396 a întrebat:

Deci 10 motive pentru care fetele/femeile iubesc baietii/barbatii:
1.Penisul.
2.Cand un baiat/barbat miroase bine.
3.Cand un baiat/barbat o protejeaza.
4.Cand un baiat/barbat este romantic.
5.Cand un baiat/barbat stie sa o satisfaca in pat.
6.Cand un baiat/barbat este iertator.
7.Cand un baiat/barbat isi apara mama.
8.Cand un baiat/barbat cere o fata/femeie in casatorie.
9.Cand un baiat/barbat se uita la o fata/femeie atras sexual.
10.Cand un baiat/barbat îi spune unei fete/femei ca arata bine si este frumoasa.

Si 10 motive pentru care baietii/barbatii iubesc fetele/femeile:
1.Sanii.
2.Talia.
3.Fundul.
4.Picioarele.
5.Sa faca sex/dragoste ori de cate ori are chef un baiat/barbat.
6.Sa stie sa satisfaca un baiat/barbat in pat.
7.Sa fie sincera.
8.Sa nu insele.
9.Sa stie sa gateasca bine.
10.Sa se imbrace provocator doar cand e cu el in oras.

Pareri?laughing

49 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Asa te vreau

| Pricked a răspuns:

Eu il iubesc pe tipul care va accepta sa se costumeze in asistenta medicala in timp ce ma asteapta acasa cu mancare proaspata.Si care sa-mi deschida usa si sa ma intrebe:"Ce vrei prima data? Sa faci un dus, sa mananci sau pe mine?"

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Asta e un fetish sau esti gay?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, am citit undeva toata scena aia, but shh

| SkyPilot a răspuns:

#7, chestia cu mama cred ca e gresita. Nu se prea inteleg fetele cu soacrele happy

| SkyPilot a răspuns:

Nici celalalt #7 nu e bun. Daca iti zice ca nu stii ce sa faci cu ea in pat? Sau ca nu ajunge la org.asm cu tine?
Si nici #9 la fete. Eu am fost cu una careia ii placea sa gateasca, dar era asa de croita pe ce facea ca nu puteam nici sa i-o dau pe la spate in bucatarie, ca ii stricam "creatia" big grin

| KillMePlease a răspuns:

,,Deci'', multumim ca ne-ai dat aceste informatii inutile.
rolling on the floor
Pareri? Nu.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

E trivia aici, totul e la plesneala.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Totul?

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu trebuie luat totul ca atare, trebuie o anumita interpretare.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica nici glumele nu trebuie luate ca atare? laughing

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu,ca uneori din gluma zici adevarul laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai te-ai contrazis.
Ai spus ca nu trebuie luat totul ca atare apoi ai spus ca glumele trebuie luate ca atare.
Priceput-am tot. straight face laughing

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

''Apoi ai spus ca glumele trebuie luate ca atare''
''Nu, ca uneori din gluma zici adevarul''
Unde am spus ca glumele trebuie luate ca atare? Vezi bine? Stii sa citesti?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu vad bine. De aia scriu si citesc ceea ce scrii. laughing

| VibeTrix a răspuns:

Chiar ca esti obsedat sexual! laughing)

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Atunci pazea ca vin dupa tine! Ai inchis usa acasa?laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci naibii, copile prost. tongue Chiar ma enervezi

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Sa vezi ce viol iti iei tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa.aaa.thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce inseamna asta? Asa plangi tu? Asa tipi tu? Sau asa gemi tu? Care din ele?laughinghihihi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Înseamnă ca nu stiu ce sa spun. Dăă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La prima parte le-ai cam greșit pe toate cu excepția punctului 3 și 10.
La a doua parte nu sunt în măsură să vorbesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca am gresit pe toate in prima parte...sunt 10 motive oricare ar fi...si nu cred ca ai citit bine.Deci sa deduc ca iti plac baietii care put.Nu iti plac baietii/barbatii romantici.Iti place ca un baiat'barbat sa nu stie ce sa faca cu o fata in pat.Ce femeie esti tu? Sau poate nu esti?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar azi a trecut un tip pe lângă mine care m-a intoxicat cu spray. Mirosea de la o poștă. Nu zic că-mi plac băieții care put dar prefer să nu aibă niciun miros.
Mda, nu-mi plac băieții romantici care vin cu ciocolată, ursuleți și vorbesc cu alintături ca ''bombonică'', ''căpșunică'' și alte chestii...
''Ce femeie esti tu? Sau poate nu esti?''
Poate...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Thumbs up thumbs up.

Ps: si sa nu uitam de "pui" si "ursulet".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce ai spune de ''fa'' si ''muere''?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De astea nici nu vreau sa aud.
Doar un retardat ar vorbi asa cu o fata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi draga asta e problema cu voi. Daca un baiat vorbeste frumos nu e bine. Daca un baiat va alinta nu e bine. Daca un baiat vorbeste urat nu e bine. Daca un baiat vorbeste cu o fata cum vorbeste el cu baietii tot nu e bine.Iar daca vorbeste normal pare pur si simplu o lipsa de interes.Deci de ce nu sunteti voi niciodata multumite?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Daca un baiat vorbeste frumos nu e bine."- Ba e bine.

"Daca un baiat va alinta nu e bine."- Depinde, de ce as accepta eu alinturile unuia cu care n-am nicio treaba? Si plus de asta, cum a spus Imperatrix, sa mai vina si cu "bombonica" si "capsunica".

"Daca un baiat vorbeste urat nu e bine."- Normal ca nu e bine.

"Daca un baiat vorbeste cu o fata cum vorbeste el cu baietii tot nu e bine."-La cum va numiti voi intre voi, clar nu e bine.

"Iar daca vorbeste normal pare pur si simplu o lipsa de interes."- Ba e perfect, dar ca sa fim multumite trebuie sa aiba un vocabular bogat.
Ca de, suntem atrase de aia desptepti.
Ce pot vorbi eu cu un prost?
Il intreb de Bismark(nava)-nu stie.
Il intreb de literatura- " a.pai,sa vezi, eu n-am trecut pe la orele de romana"
Il intreb de muzica- "manele, ce stii tu."

Nu prea ai ce vorbi cu unul care nu are o cultura generala si se rezuma doar la ce vede si crede ca tot ce zboara se mananca.

Te-am lamurit? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

straight face
Si in ce limba ai vrea sa-ti traduc ca sa intelegi? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Glumesc dragahappyStiu ce vrei sa spui.Dar imi place sa te vad asa cum explici tulaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oh,dar vai, ce incantarebatting eyelashes.

| DabiJaWL a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tampi*a? De ce puii mei ai intreba despre nava Bismarck pe cineva? rolling on the floor))))) Nici nu ai habar de domeniile despre care vorbesti tu acolo, ce stii despre bismarck sau din literatura, desteapta lumii? rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai uitat să zici de creier.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine zice ala este ca magarul din poveste, si magarul a murit iar tu l-ai inlocuit!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face
Aha, sper ca ce elimini tu sa usuce copacul si sa cada.
Sper sa te lovesti la p... picior.

Răspuns utilizator avertizat
| Bia13 a răspuns:

Ba! Obsedat sexual! rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Bia13):

Nu sunt draga...dar tu esti?laughing

| Bia13 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| ROG a răspuns:

Dupa parerea mea...La baieti aleg 10 si la fete...9!

| Akira69 a răspuns:

Ai venit de pe Marte? Tu crezi ca toate fetele/femeile sunt la fel? o.O