| romina_7963 a întrebat:

Te au au surprins vreodata parintii facand amor cu prietena/prietenul? Daca raspunsul este unul afirmativ cum ai reactionat? Dar ei?

Răspuns Câştigător
| adytzu_1864 a răspuns:

Buna, am patit.Si de tatal meu si de parintii prietenei... tatal meu a zis...doar sa avem grija... dar noi ne-am simtit prost si ne-am oprit... iar parintii ei...au zis..."participam si noi?" chestie care ne-a bufnit rasul... dar si rusinea a fost destul .nah...intelegeti... dar e un moment penibil...nasol

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daa.mama,dar norocul nostru ca eram un cearsaf aproape de noi si i-am facut semn sa nu zica nimic ca ¨iubita¨doarme... A iesit tiptil si s-a dus la piata big grin.Cand a venit, m-a intrebat. Unde este domnisoara, a visat urat? Nuu. o durea stomacul si s-a dus acasa whistling

| Psihoyounger a răspuns:

Nulaughing

Psihoyounger

| Encore a răspuns:

Pai mai mereu laughing
Tata sta langa camera mea si se mai uita si pe geam cateodata x(
In fine nu e problema ii zic "pleaca si lasa-ma ca am treaba sau nu ma deranja" si se rezolva big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Parintii lui ne-au surprins...Penibil! Reactii? O tacere seaca, ochii cat cepele si un "ups" semi-timid, apoi o usa trantita.Si uite asa n-am mai iesit de la el din camera, desi natura ma chema urgent...preferam sa fac pe mine decat sa mai dau cu ochii de ei.

| andreutz a răspuns:

Eu am patit altceva, mai ciudat...dormeam cu prietena in pat, si langa noi era maica-sa...in alt pat, binenteles...si pe la 4 noaptea se trezeste afurisita si incepe sa urle la mine "nesimtitule...nici la ora asta nu ai stare? nu ti-e rusine? de fata cu mine nu imi lasa fata in pace? etc etc " va dau cuvantul meu de onoare ca nu am facut nimic, nici macar nu o pupasem... m-am speriat asa de tare incat nu am mai dormit toata noaptea, iar la 7 mi-am luat zborul! laughing

| snepy a răspuns:

Ce sa zica decat "BINE FIULE!" happy
glumesc, sigur e nasol momentul, mi s-a intamplat ceva de genu si e naspa

| cristi27 a răspuns:

Niciodata.Ai avut problema de genul asta?

| annda a răspuns:

Nu si nu-mi doresc.

| roxyema a răspuns:

Nup...:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu niciodata...nu intra in camera la mine asa cum vor eihappy
Si daca veneam cu o fata...nu mai aveau treaba cu minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-au inchis in congelator sa ma racoresc si pe ea au zidit-o ca pe Ana lui Manole, ca sa nu se prabuseasca blocu de rusine, ca am fost in stare sa fac asa lucru rusinos intr-un bloc de oameni respectabili, care nu stiu ce-i aia sex. Ptiu drace, ce cuvint urit. Si le-am explicat ca acum asa-i la moda daca vrei copii. Nu ca ei toti babalicii din bloc, care dupa ce au facut toate prsotiile de pe pamint, acum la batrinete ne tin noua lectii de moralitate. Doamne Doamne, tineretu din ziua de azi, vai, nu mai stie ce-i aia respect rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda pai ei au mers de acasa si mam int cu pr meu la mine acasa si am fost luati putin de val da ma rog si dupa aia o luna de pr cu parintzi mei si ai lui da acum totul a tr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nony" si "andreyutz" cei mai tari!laughinglaughinglaughing Am raaaas!rolling on the floor

| PaRaZiTu a răspuns:

Nu niciodata ...ca daca veneam cu cineva acasa a mei stiau si nu ma deranjau chiar imi cumparau si prezervativelaughing