| sorin a întrebat:

Te-a inselat vreodata prietenul sau prietena, cum ai reactionat?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Punct ...si de la capat! Dar mai prevazatoare!

30 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Asta nu-i mare lucru, schimbi imediat partenerul...mai rau este cand nu lucrezi nicaieri, te inseala sotul si mai ai si 2 sau 3 copii pe langa tine. Atunci ce mai faci, ca daca reactionezi mai iei si un peste "bot''.

nony
| nony a răspuns:

Sper ca nu le-au gasit resturile.worried

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am aflat dupa. Am fost dezamagita ca nu i-am fost de-ajuns...

mlm
| mlm a răspuns:

Nu mi-am inselat sotul niciodata si nici el pe mine, dar daca s-ar fi intamplat sincer l-as fi mancat cu tot cu fulgiwinking

| lavynika a răspuns:

M nu stiu...nu...adica am incaredre in el...n-am auzit nimic...nici nu prea are cum...pentru k sta mai mereu cu mine... oricum daca mar inshela dka de mine ar skapa de pretenle mele nebune nu skapaaaalaughing... d nu face el astatongue

| yanny`s a răspuns:

Poi nu am putut sa-i dau cu ceva in cap, asa ca am trecut cu vederea.

| BUBULINA a răspuns:

Da, cand eram mica si prostuta, dar nu erau relati de lunga durata

| Encore a răspuns:

Nu prea mi s-a intamplat, s-a intamplat sa aflu dupa ce m-am despartit de respectivul si nu mai mi-a pasat, dar daca m-ar insela ii omor pe amandoi laughing

| kitty_8919 a răspuns:

Sincera sa fiu o data fostul prieten la o saptamana dupa ce ne-am combinat da a umblat cu aia pentru altceva si am aflat abia dupa ce ne-am despartit

| sorin explică:

Irincic sa iti raspund la intrebare m a cam inselat un pic asa, dar cine rade la urma cu toti dintilaughing

| faranume a răspuns:

Da...de curand... l-am inselat si eutongue [acum imi pare rawsad]
Dar acum suntem bine sh ne-am impacat

| viki a răspuns:

Mi s-a intamplat cand eram mai mica si naiva.Acum nu mai sunt asa.devil

| okei a răspuns:

Uhm, yeah ( Sunt baiat ) Eram si eu mai mic si ce sa aflu, " prietena mea " era cu 5 Baieti, cum sa reactionez fiind mic, inofensiv si tacut si la un moment dat PA rolling on the floor Tipic nu?

| danukck a răspuns:

Astai bunalaughinglaughinglaughing daca si el ma inseala asta fc si eu cu ellaughinglaughinglaughing...\:d/!

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Mie nu. dar nici nu i-as dori sa ma insele...big grinrolling on the floor
Sunt un periculos la bautura.laughinglaughing

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Scuze...corect era ''pe mine nu'' dar e prea dimineata pentru filozofie...si mainile mele au scurtat din raspuns.laughing

| SweeTLemon a răspuns:

Nu l-am inselat si nici nu il voi insela

| cristianli a răspuns:

M-am sinucis

| bibiii a răspuns:

Pey pana acum nu.si sper sa nu mi se intample..sh daca mi s int ii dau papucii fara nici o explicatiehappy

| Denny_5002 a răspuns:

DA!
Si in ziua de azi regreta ca m-a inselat...
Viata lui a devenit un adevarat calvar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viki ai folosit revolveru sau ti-ai inecat amaru intr-un pahar generos? big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Nu, de ce? esti tu in aceasta situatie? big grin

Bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a inselat dar n-a mai avut ocazia s-o faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...in primul rand am avut noroc cu un tovaras care mi-a spus ce se intampla... iar dupa ce i-am vazut impreuna... el s-a mutat in alta parte a orasului. iar tarfa mea a ajuns de cea mai joasa speta...multi mi-au zis ca nu ma merita...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inselat-o eu la inceput cu vreo 3 bineinteles toate au fost de la ea din zona si a aflat repede de ele am trecut peste am fost 3 ani si ceva cu ea dar acum numai sunt tot din vina mea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inselato eu la inceput cu vreo 3 bineinteles toate au fost de la ea din zona si a aflat repede de ele am trecut peste am fost 3 ani si ceva cu ea dar acum numai sunt tot din vina mea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inselato eu la inceput cu vreo 3 bineinteles toate au fost de la ea din zona si a aflat repede de ele am trecut peste am fost 3 ani si ceva cu ea dar acum numai sunt tot din vina mea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inselato eu la inceput cu vreo 3 bineinteles toate au fost de la ea din zona si a aflat repede de ele am trecut peste am fost 3 ani si ceva cu ea dar acum numai sunt tot din vina mea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa zicem ca i-am dat un cap in gura si daca mai face asta o omor!