| lolodropy a întrebat:

Te " joculete ", atingeri si vorbe il excita pe un baiat?big grinbatting eyelashes fundita

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Invata sa scrii si sa te exprimi corect in limba romana. o analfabeta agramata nu excita pe nimeni, insa o fata care vorbeste normal excita multi barbati.crede-ma ca asta ii excita cel mai tare pe barbati.

| foxi a răspuns:

Cu limbuta, pe la scrot!

| clauss a răspuns:

Eu unul ma excit numai la gat, un sarut pe gat si m am,, trezit,,

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Maseaza-i penisulwinking

| AleX14_1626 a răspuns:

Vorbele nu excita un baiat happy daca vreai sa excizi un baiat il ei in bratze il saruti incet pe gat si il mangai incet incet si ai sa vezi ca se excita funditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca inainte sa te gandesti cum sa exciti un baiat ar trebui sa vorbesti calumea, nu sa te prostesti cu "tze". In niciun caz baietii nu sunt atrasi de copii, le plac fetele mai mature deci lasa-te de meserie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lexa are dreptate. Invata intai sa scrii, lasa emoticonurile si apoi maturizeaza-te. Dupa aceea o sa stii si singura sa exciti un baiat. Daca gandeai putin iti dadeai seama ca baietii difera, ca si voi, deci si zonele lor erogene (daca stii ce inseamna asta) sunt diferite de la un baiat la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta fai fato.laughing