| Absenta a întrebat:

Ti. a lipsit vreodata cineva atat de tare incat sa nu poti dormi noaptea?

34 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am un somn de invidiat.Dorm bustean indiferent ce probleme as avea.Gandesc mai bine ziua, imi fac probleme ziua, le complic, le rezolv, vine noapte, visez unicornilaughing
Rozlaughing

| Anca a răspuns:

Da, dar Nimeni nu Este de Neinlocuit!

| Alisa a răspuns:

Da, nopti la rand, si inca vor mai fi multe nopti nedormite din cauza asta. de obicei ascult muzica pentru a imi linistii sufletul sau o sun pe prietena mea (la orice ora noaptea) pentru a ma descarca, pentru a plange ca numai ea ma intelege.

| Psihoyounger a răspuns:

Da, se mai întâmplă. Când îmi este dor de cineva, îl văd peste tot şi mă gândesc că aş face cu el chiar şi ceea ce când sunt cu el mi se pare plictisitor. Aici mă refer la orice, de la desenat până la povestit.
Psihoyounger

| adi4ever a răspuns:

Da...calculatorul laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Da.Si mi-a fost foarte greu, am plans toata noaptea

| theodoraafi a răspuns:

Da mi-a lipsit...
si nu puteam sa dorm noapte din cauza ca eram deprimata si plangeam... stateam sub icoana si ma rugam ca totul sa fie bine. sad

Răspuns utilizator avertizat
| lacrimi a răspuns:

Da, persoana iubita.

| ivona a răspuns:

Stii cum e? Ziua e cum e, mai ies in oras, mai merg la munca, mai vorbesc cu fetele, dar noaptea e un adevarat chin pentru mine.Nu ma pot gandi decat la el, nu reusesc sa adorm, iar cand adorm, adorm plangand. Dar ma ghidez dupa afirmatia: TE IUBESC, DAR LASA CA-MI TRECE! kiss

| pau2009 a răspuns:

Da

| yoyodedeea a răspuns:

Dasad

| ffy a răspuns:

Se numete adrian si mor de dorul lui in fiecare zisadsi plang de m-i se patineaza ochii in capcryingbroken heart

| vampirika a răspuns:

Da love struck
si abia astept sa il vad maine, sa il tin in brate, sa'l sarut, sa ii spun ca il iubesc enorm de mult >big grin

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da mi s-a intamplat asta si am plans toata noapteahee hee...@dead.and.gone nu m-am luat dupa tine

| aisha01eu a răspuns:

Da, chiar daca nu eram impreuna, era "fructul interzis".

| mikutsa a răspuns:

Da... si ma ofticam!

dar acum mi-a trecuthappy

| biscuite a răspuns:

O daaa si de cate ori.

| KoWalSky a răspuns:

Da, dar nici chiar sa nu pot dormi toata noaptealaughing

| aLyNuSh a răspuns:

Da. Dar dupa ce imi spune nopate buna si ca ma iubeste, dorm linistit.
Si daca nu imi spune nb, imi fac griji si nu dorm deloc.

| clauclau_6191 a răspuns:

Aha, aha, aha acum imi fac cate 2 iubite sa fac nani linistit sau 0

| madalinutza a răspuns:

Nu neaparat.happy

| sy46 a răspuns:

Da...Si din pacate acele fiinte din cauza carora nu pot sa adorm nu vor mai fi niciodata langa mine...

| fsdfdsfdsf a răspuns:

DUa.

| Absenta explică:

Uuu ce de raspunsuri, ei bine o chestie imi atrage atentia si anume :avem in jur de 5 baieti care mi.au raspuns si 20 de fete... oare de ce sunt doar atatia baietihee hee, lor nu li se intampla? sau lor nu prea le place sa recunoasca?

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Da

dar e mai greu cand sti ca aceasta persoana nu o vei avea nici odata crying

Te kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suferintele sint pe masura simtirii fiecaruia.Au fost multe nopti nedormite, enorm de multe, dar n-am putut plinge desi imi doream sa ma eliberez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e exact raspunsul pe care`l vrei, dar laughingin saptamana cand au fost ai mei de noapte, a dormit prietenul meu la mine in fiecare zi, iar cand au terminat ai mei schimbu` de noapte si a trebuit sa dorm singura, n`am putut deloc`deloccrying, mi-a lipsiiiiiiiiiiit! big grinsi n`am putut sa adorm deloc...:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cheia de la ușă. Phuai și mă trecea o căcare... și nu puteam să ies din cameră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@luchass:ce pe romaneste ai "dat`o"laughinglaughingdoamne ce figura estilaughing.