| ririsa a întrebat:

Intrebare doar pentru fete: ati incercat vreodata sa va lipiti tamponul cu leucoplast astfel incat sa puteti dormi noaptea sau sa stati ziua fara lenjerie pe voi? Fara raspunsuri la misto sau in bataie de joc va rog

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu ca nu o sa stea oricum.Mai bine iei o pereche de boxeri sau chiloti normali si iti este lejer...

| alina2k18 a răspuns:

Tampon sau absorbant?
Cu tampon intern poti umbla si dormi naked daca vrei.

| ririsa explică (pentru alina2k18):

Absorbant care se pune pe lenjerie

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum să te taie capul să faci asta? Ca sa pot dormi am nevoie de lenjerie, nu de lipsa ei.

| Elena9328 a răspuns:

Nu. Fi-mi-ar scârbă

| Justme1997 a răspuns:

Nu... Chiar nu cred ca ar tine si pare incomod. Folosește interne, sigur nu patesti nimic