| Extreme2012 a întrebat:

TPU, am o problema grava rau de tot mi-am facut o prietena la liceu si i-a tot la liceu cu mine este i-a este in clasa a 9 a eu sunt in a 10 a asa i-am luat id-ul ei de mess si pe mess vb cu buna ce faci cum te simti te pup etc asa si cand vb in realitate la scoala ma simt timid si ia tot la fel timida ca minehee hee asa si ea este frumoasa e blonda si imi place de i-a da si i-a e timida cum pot face sa nu mai fiu timid va rog eu frumos Helppp ca sunt disperat dupa ia dau funda cel care ma ajuta sa nu mai fiu timid ca si ia tot timida este plssss help help help funda a am uitat eu am 17 ani ia are 16 ani dau funda cine ma ajuta happy big grin ca cand ma duc langa ia sau ne tinem in brate mi se scoala stiti voi ce si dupa aia sunt penibil ma inrosesc tot big grin happy dau funda cine ma ajuta sa nu mai fiu timid?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

1: nu se vede ca ai 16 ani! Trebuia sa inveti pana acum sa scrii corect.nu de alta dar mi-a luat ceva sa-mi dau seama ce naiba vrei! E simplu! Vorbeste mai mult cu ea pe mess, am zis sa vorbesti nu sa va pupati si sa va luati in brate! dezbateti anumite subiecte, viata de zi cu zi, scoala, prieteni, in felul asta incepi s-o cunosti pe ea, ce-i place sa faca, unde umbla, cu cine, cine ii sunt prietenii, ce materii ii plac. Cand stii cat de cat despre ea, cheam-o la o plimbare (ti-am zis mai sus, locurile in care ii face placere sa mearga) la un suc poate, sau cine stie.la o barfa cu prietenii ei! nu-i vorba de a fii timid! E vorba de a te obisnui cu ea! bafta mare

4 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

De fapt are 17 DNSK.
Ia o poza de a ei tine-o in mana si vorbeste cu ea.

| Deeiutss a răspuns:

Doamne parca nici clasa I nu esti la cum scrii...In loc de "ea" scrii i-a...bine ca ne faci tara de ras!

| LiviuAlan a răspuns:

Si acum ai fost mai penibil...M-a luat cu somn si inca nu am reusit sa citesc ceea ce ai zis...

| adyy33 a răspuns:

1 la mana fa o poauza nu te mai uita la porno cam 2 saptamani big grin
2 dupa ce faci aceasta pauza poti sa te intalnesti cu ea fara probleme prea mari (evident daca nu ti se mai scoala din ori si ce iti dispare si din timiditate)