| Georgii_6021 a întrebat:

TPU buna sunt Georgiana si am 14.sincer va spun de pe acum daca intrebarea este vi se pare comica stupida etc va rog nu raspundeti si nu fiti rai. vreau sa va intreb cum a fost prima data cand ati facut sex.si ce sentimente ati simtit[referitor pentru. fete]va multumesc mult si sper sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu ești totuși prea tânără, pentru făcut sex?

| Ellenna a răspuns:

Si ce gand te nelinisteste? tongue Exista fete carora nu le-a curs sange dupa primul contact sexual, sau nu le-a durut mai deloc. depinde cat de excitate sunt; dar sunt si fete care simt dureri si le ustura chiar si dupa un timp dupa ce au terminat contactul sexual.

| UuuLaaLaa a răspuns:

Pfff happy. Pai la mine prima data a constat in doua lucruri : In primul rand m'a durut foarte tare... Nu prea am sangerat dar m'a durut super tare. Dar toata durerea asta a fost compensata de faptul ca-l iubesc pe "al meu" si a avut grija de mine, s-a comportat frumos. :X A fost ceva de neuitat. Am simtit... durerelaughing...si iubire big grin. Dar nu mai conteaza durerea daca o faci cu persoana pe care`o iubesti.

E. greu de explicat! kiss

| Georgii_6021 explică:

@mihai nu am zis ca imi doresc sa fac sex ma intereseaza senzatia.pentru ca ma nelinisteste un gand