| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Poate intrebarea asta o sa vi se pare cam stupida. Stiu ca la fete apar transformari fizice dupa ce fac prima data sex.Care sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Esti ciudata. 99, 9% din fete sufera transformari fizice dupa primul act sexual.Acelea sunt marirea sanilor, formarea fundului si slabirea/ingrasarea.Ingrasarea in cazul in care baiatul e vreun taran si te lasa gravida.happySi mai au loc si transformari psihice in sensul ca fata se maturizeaza brusc.

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fizic, apare doar ruperea himenului, absolut nimic altceva. Nu se modifica sanii, fundul, vulva, picioarele, cosurile, nimic altceva.

| Azµre a răspuns (pentru Brigaela):

Fata desteapta imi place cum gandesti!

| UbexFlo a răspuns:

Da-le doamne minte prostilor.

P. S. teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc NU la tine ma refer.

| Amelya02 a răspuns:

Apar dereglari hormonale happy

| Liviu a răspuns:

Depinde de corp, depinde de alimentatie...
Adica nu ma surprinde absolut deloc, ca o copila de 13 14 ani sa arate la corp de 20 22...
Sincer, daca esti baiat destept iti dai seama ca cu cine vorbesti nu are 20 22 ci, 13 14. din primele cuvinte pe care le scoate pe gurahappy
In fond, se maturizeaza sanii, fundu, etc. nu si creierul laughing
La creier ii ia timp.

| MissDyDee a răspuns:

E o tampenie asta nu apar transformari fizice... poate ca or sa-ti mai creasca sanii putin dar nu cred ca asta e o transformare fizica...eu n.am avut nicio transformare dupa primul act sexual.

| MissDyDee a răspuns (pentru UbexFlo):

Vai multumesc de compliment!

| MissDyDee a răspuns (pentru UbexFlo):

Da da d.aia toate copilele se maturizeaza ..cum zici tu asa o fi,, daca citit voi o statistica pe net nu inseamna ca ASA si e..si daca eu sunt o ciudata inseamna ca toate prietenele mele sunt pentru ca nici una din noi nu s. a schimbat prea brusc sau prea mult dupa primul act sexual..deci eu zic ca ciudatele sunteti voi care va ingrasati slabiti si nu stiu ce...si sanii si fundu nu cresc fiindca ti-ai tras. o cu unu ci pentru ca asa e normal. dar stati voi in continuare dupa ce cititi pe net si o sa fie nemaipomenit..si nu era cazu' sa ma faci ciudata! ..asta e clar

| UbexFlo a răspuns (pentru MissDyDee):

Pe net citesti tu prea mult ca vad ca esti informata in legatura cu toate statisticile.Nu e normal sa te maturizezi brusc si la minte si la corp sa stii.winking Depinde cu ce tarani v-ati tras voi de ati ramas la fel de proaste.Se schimbal "totul" in tine dupa primul act sexual.straight face DAAAAHHHH!?!

| MissDyDee a răspuns (pentru UbexFlo):

Da tie chiar iti place sa insulti lumea fara sa o cunosti..ma rog cum zici tu fetitahappy

| UbexFlo a răspuns (pentru MissDyDee):

Fetitalaughing)

| UbexFlo a răspuns (pentru MissDyDee):

Esti ciudata. 99, 9% din fete sufera transformari fizice dupa primul act sexual.Acelea sunt marirea sanilor, formarea fundului si slabirea/ingrasarea.Ingrasarea in cazul in care baiatul e vreun taran si te lasa gravida.happySi mai au loc si transformari psihice in sensul ca fata se maturizeaza brusc.

| 1234abcd a răspuns:

Asta e doar un mit, o superstitie...totu se intampla doar in mintea voastra de fapt corpu vostru nu sefera nici o schimbare in afara ca se rupe himenu... voi aveti impresia ca va cresc/lasa sanii sau fundulaughingde fapt nu e asa

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Sanii devin mai moi, dispar o parte din imperfectiunile de pe fata(cosuri)

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică:

Sa va spun de unde m--am luat cu asta.Eu si prietena mea suntem foarte slabe. aveam 45 de kg si 14 ani.Si vara trecuta ne imprumutam haine.Si in vacanta de Craciun a fost la munte.Si a spus ca acolo a cunoscut un baiat.si de cateva luni a inceput sa se lateasca in solduri, are fundul mare. i-au crescut sanii. A probat blugii mei si nici nu mai intra pe ea.Si mi-a dat de gandit. P. S. Multumesc pentru raspunsuri

| Azµre a răspuns (pentru teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc):

Aveti 14 ani in ***, sunteti in crestere faceti si voi sex dupa 18 sa vedeti ca nu vi se mai modifica nimic! vi se modifica voua mintea!

| MissDyDee a răspuns (pentru teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc):

Pai daca v. o trageti la 12 15 ani cred si eu ca apar schimbari ca sunteti in crestere in plm..eu am facut ce am facut la 18 ce vrei sa se mai schimbe? Da UbexFlo e experta ca si ea tot la 14 ani si-a pus. ohappy

| MissDyDee a răspuns (pentru MissDyDee):

14-15*

| MissDyDee a răspuns (pentru MissDyDee):

By the way AzureB126149 e taranu' cu care mi-am tras-o scumpohappy.

| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

Pai acestea ar fi multe...:
1. Aparent daca esti o adolescenta..iti cresc sanii, te dezvolti corporal, iti modelezi formele etc.
2.Sanii capata un alt aspect. te maturizezi corporal si cam atat
Prima data cand faci sex nu apar transformari foarte importante. dar totusi aceste schimbari daca vor fi pentru tine..acestea vor fi vizibile. funfa?happy

| MissDyDee a răspuns (pentru Gomez_Selena's_1992):

Una cu capu' pe umeri in sfarsit! i-a zis donshoara ubexflo care le stie pe toate si ea e proasta sau doar eu?laughing

| MissDyDee a răspuns (pentru MissDyDee):

I-a zi*

| UbexFlo a răspuns (pentru MissDyDee):

Cred ca tu esti aia care ai ramas o leguma happy

| Gheorghe4U a răspuns:

Se rupe himenul...happy
Se micsoreaza creierul...

| Amelya02 a răspuns (pentru Gheorghe4U):

Foarte sugestiv raspunsul laughing