| smecher2002 a întrebat:

TPU ce fac daca persoana iubita m-a inselat ma razbun?

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Scriu doar 2 citate. Poate vei învăţa ceva din ele:

1. Dragoste cu sila nu se poate.
2. Răzbunarea e arma prostului.

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu ma mai intereseaza -de ce sa depun effort sa ma razbun ...Ai ard o palma si am terminat totu. Daca m-a inselat inseamna ca nu tine la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, rupe-i capu'.

| kandaraki a răspuns:

Nu te mai razbuna, daca nu esti casatorita/casatorit cu el/ea si nu aveti copil ce va leaga - atunci lasa/l/laso in voia sortii. razbunarea e rusine, fii mai presus de asta

| 26Geo a răspuns:

Daca esti destept, te razbuni inteligent. Daca esti "smecher", faci ce vrei, ca orice ti-am spune, tot ca tine faci.Bafta

| Dippa a răspuns:

Răzbunarea este arma prostuluihappy

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

De aceea trebuie mereu sa incerci so pozezi ori goala ori in timp ce faceti sex, vezi daca aveai pozele acum puteai sa le uplodezi pe net

| shermanbitzz a răspuns:

In judecata prietenei tale, tu ai servit drept un obiect de studiu care a distrat-o si descatusat-o de tensiunile ce o strangeau aspru de inhalarea momentelor splendide in aceasta lume ingropata in dezordine absoluta. Daca te-o inselat cu premeditare, a vrut sa experimenteze senzatiile acelea usturatoare pe care le da si alt tip in decursul acelui act, iar tu care ai ramas socat si bulversat de atitudinea revoltatoare a prietenei tale, in tumultul de isterii, traume pshihologice si emotii contradictorii care te napadesc cu un debit accelerat nu este de recomandat sa iti perpetuezi relatia cu ea, fiindca ai fost depasit de alt oponent, iar serviciile tale nu sunt pe deplin satisfacatoare pentru fosta iubita.Te-a inselat nu ca te pretuieste si din curiozitate feminina ca doar si-a daruit trupul candid unui alt barbat, aceasta palma batjocoritoare a facut-o ca sa te ingenuncheze ca un sclav si sa tratezi cu un calificativ inferior actiunile care au legat-o de tine si v-au tinut ca un resort.Razbunarea nu duce la aplanarea niciunui conflict, iti sugerez sa iti versi scarba din suflet si sa vorbesti civilizat cu ea si poate ajungeti la un consens, dupa aia vor urma cred sesiunile de iesit in baruri cu tovarasii si reluarea actiunilor tipice oamenilor neinsotiti sexual.

| smecher2002 explică:

Ai dreptate asta e doar mai sunt fete

| smecher2002 explică:

Multumesc pentru toate aceste comentari m-au ajutat sa trec peste