| anonim_4396 a întrebat:

TPU! cine ma poate ajuta cu niste sfaturi in legatura cu sfaturi. in legatura cu o fata? as vrea sa discutam pe privat

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Bogdanele,treaba e clara tati.Nu merge din pacate.Ti-am zis!

| Happyjump a răspuns:

Poți să vorbești cu mine

| Ezeru a răspuns:

Mi-ai trimis mesaj, dar imi pare rau sunt ocupat putin ocupat si nu am avut timp sa il citesc.
Cauta-ma pe mess : cs_truth@yahoo.com happy Putem discuta acolo mai deschis big grin

| SerenaSmiley a răspuns:

Idul meu de yahoo messenger este : serenahivatari

| ChristianS a răspuns:

Pe skype ma cheama: tusrus31
da-mi un mesaj ca tu esti de pe TPU ca sa stiu cine esti big grin