| simona005 a întrebat:

TPU! crying
Eu sunt virgina, dar ieri m-am masturbat, si din greseala mi-am bagat degetul in vagin (1 cm) si m-a durut foarte putin insa nu a sangerat, asa ca m-am oprit! Insa, acum. imi simt vaginul mai mare, si,,, nu sunt sigura, dar mi se pare ca zona mea intima si-a schimbat forma, labiile mici sunt cu putin pe dinafara celor mari! crying
Mai sunt virgina? Sunt foarte speriata, si rog seriozitate.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU avem de unde să ştim FĂRĂ o "verificare" zonală...

Masturbarea se face prin masarea clitorisului, NU prin introducerea degetelor ( sau a diverselor obiecte ) în vagin - aşa RIŞTI să te dezvirginezi!

Oricum, de ieri până azi fi sigură că zona ta intimă NU şi-a schimbat aspectul/forma.

Iar pe viitor ai GRIJĂ!

| Wehes a răspuns:

Lol!
Logic ca esti virgina, doamneee fereste. De virginitate scapi doar in urma contactului sexual. Pe limba ta, cand isi baga ila sabia in teaca ta. jessus rolling on the floor

| Dicanho10 a răspuns:

Oricum virgina ramai pana detii un contact sexual, indiferent daca-ti rupi himenul de acum..nu pot sa-ti dau un raspuns pentru ca suna ciudat...

| anaBUC a răspuns:

Te astept pe mess, id ana_ana201372 sa vorbim