| Carly22 a întrebat:

TPU.help.imi place de un baiat. el are 17 ani.eu am 15.nu stiu sa sarut, nu m-am sarutat cu nmn. el a spus ca vrea sa ne intalnim in fata blocului maine seara, am spus ok.stiu sgr ca vrea sa ma sarute. ns ce sa fac. el a fost cu o gramada de fete sh va dati seama ca experienta nu-i lipseste.nu mai pot.tremur toata. mi-e frica

Răspuns Câştigător
| CrisSuCrissS a răspuns:

Am fost si eu in aceeasi situatie recent.si numai la cum ma voi descurca imi statea gandul, dar totul a mers foarte ok, iar el a avut grija ca eu sa ma simt bine...big grin ainceput direct cu franch-kiss dar nu a fost nici o problema a fost foarte placut.Sunt sigura ca totul va iesi ok in cazul tau si ca el te va indruma in timpul sarutului ca totul sa iasa bine
Te-am pupat:*
fundita?hee hee

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, daca vrea sa te sarute de la prima intalnire, inseamna ca nu vrea o relatie cu tine, ci doar o aventura, asa ca nu prea merita sa te duci.

| auroraa a răspuns:

Nu-ti fie frica, va fi totul ok, asa e prima data la toti, depinde daca va introduce si limbahee hee adica, french kiss, in asa caz, daca el are experienta, va face el majoritatea lucrului, tu doar relaxeaza-te si primeste placere, poti si tu sa-i masezi limba cu a ta, sper ca te-am ajutat, succes, si stai fara griji

| Bellatris a răspuns:

Ai grija ca de frica sarutatului, sa te pierzi si sa nu poti lega 2 cuvinte cu respectivul. Relaxeaza-te, toate am trecut prin asta.

| alecssandra a răspuns:

Lasaa-te dusa de val.cu adevarat ai ceva special de a fost atras de tine,si oricum draga mea,in viata ta, asta e o noua experienta prin care ai sa tot treci si te vei invata, curaj si have fun, soro! Funda?

| CrisSuCrissS a răspuns:

Ms pentru fundita:* lasa-mi dca vrei un mesaj si spune-mi cum a fostbatting eyelashes)

| skzstyle a răspuns:

Nu ai de ce sa tremuri, du-te de val ai sa vezi ca prima data e mai greu dar apoi ai sa te relaxezi si ai sa observi ca nu este asa de greu happy si o sa iti placa. fundita?

| TasteTheRainbow a răspuns:

Sarutul nu e o problema, vine de la sine... daca spui ca el a fost cu o multime de fete, parerea mea e ca mai bine te lipsesti de tot de el, si gaseste pe cineva care sa fie si el mai la inceput, la fel ca tine... mult succes.

| Deea_8857 a răspuns:

Probabil ca este ceva normal sa-ti fie putin frica, mai ales ca nu ai sarutat pe nimeni niciodata, dar incearca sa te relaxezi si sa nu tremuri din cap pana in picioare. Succeswinking