| anonim_4396 a întrebat:

TPU :X... Dupa cate zile de la contactul sexual se poate face un test de sarcina, pentru a te asigura ca nu esti?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Dupa 21 zile

| Zozoleparfumath a răspuns:

Sa sti ca poti afla si dupa 14 zile de la contactul sexual.Eu atunci l-am facut si rezultatul nu a dat gres.Il poti face la 14 zile de la contact asta daca esti nerabdatoare sa afliibig grin, iar daca nu poti astepta inca o saptamanabig grin si il faci la 21 de zile! Baftabig grin

| Cinar_Adi_1990 a răspuns:

Dupa 21 zile! Dar daca nu vrei sa fii însarcinată trebuie sa bei toata sperma!