| FitMan a întrebat:

Trebuie sa fac un eseu despre idealul vietii mele.Cam ce as putea scrie.Sau macar dati-mi o idee de inceput.

Răspuns Câştigător
| evilkiss a răspuns:

Zakki, in fond trebuie sa vb despre viata ta, care numai tu o stii cel mai bine, in rest, cei ce te vor ajuta vor incerca sa vorbeasca despre idealul lor in viata, trebuie sa vrei ceva, spre exemplu daca te intreba in clasa a-1a ce ai vrea sa fii cand esti mare ai fi raspuns ca politist, medic, avocat, etc.comprende

1 răspuns:
| elasexygagica a răspuns:

Scrii ca idealul meu in viata e femeia cu mustata, o sa iti dea 10winking