| madisong a întrebat:

Hei :* Trebuie sa fac un eseu despre actorul meu preferat, Are cineva vreo idee despre cine as putea scrie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Schwimmer. Când credeai că-i gay, el stă cu gagici de te lasă mască.
Ori Ricardo Chavira. Ai văzut ce soție are? Par așa fericiți love struck. Prima dată când l-am văzut, mi se părea un macho man, care ține femeile doar pentru lugu-lugu, dar nu, el e diferit, ohh, atât de diferiit,.,. și sexy.
Deși, poți scrie ceva despre Aaron Paul. Știai că nu a luat cursuri de actorie? (asta spunea internetul) Nu mă mirase deloc, dar nu despre asta e vorba. Ahh, și seamănă izbitor de mult cu Robert Iler, și Robert seamănă cu Leo DiCaprio. laughing
Concluzie: fă-l fericit pe Morgan Freeman.

| madisong explică (pentru anonim_4396):

Mersi laughing chiar m-a amuzat raspunsul tau happy si e util oarecum.

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Ai putea scrie despre actorul tau preferat :O!

| AlexandraCris a răspuns:

Ai un serial sau film care îţi place foarte mult?

| DenisaDeea26 a răspuns:

Robert Pattinson? Van Damme? Găseşti tu pe cineva.

| madisong explică (pentru DenisaDeea26):

De gasit, gasesc, dar am o problema cu continutul.Nu mi-ar placea sa scriu date biografice doar>Alte idei aveti?