| FoundYouLover a întrebat:

Un afemeiat poate fi determinat in vreun fel sa se schimbe? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Draga,ti am zis ca nu ma schimb!

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pana la urma un afemeiat este cum este datorita femeilor pe care le intalneste.
totul depinde de fata/femeia cu care este, ea il poate determina sa nu mai aiba nevoie de compania altei femei.
pe de alta parte, asta e in sangele lor (sunt neseriosi, vor sa cucereasca cat mai multe, nu se multumesc cu una) si nu se stie daca se pot schimba, dar o mare contributie o au si femeile in acest proces.

| mona a răspuns:

Nu cred ca se poate schimba

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da, in momentul in care tot ce gasea la alte femei gaseste intr-una happy

| wolder a răspuns:

Daca e si prost, nu prea.

| Oana92 a răspuns:

Da, cand se maturizeaza sau cand intalneste o femeie care sa i le scoata pe celalalte din caphappy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă are un motiv întemeiat cred că da.

| Danysan a răspuns:

Foarte greu -Poate daca te casatoresti cu el si te muti pe un munte. Succesx

| JustMe34 a răspuns:

Cred ca se va schimba doar cand isi va cauta o sotie.Desi nici in cazul asta nu poti fi sigur..Depinde doar de el.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Nu prea stiu... Daca neaparat ii place de o fata si vrea sa fie doar cu ea atunci da, dar exista riscul sa o insele...

| ILoveWeekends a răspuns:

Daca se intampla sa intalneasca o fata de care sa se indragosteasca cu adevarat,adica de sufletul ei,sunt sanse sa se chimbe pentru ea.
Dragostea ii schimba pe baieti! Sa tii minte lucrul asta pe orice ai intalni.
Si eu am un caz la fel. Sunt,din pacate, indragostita de un mare afemeiat si mistocar, care inainte se comporta cu mine ca si cu celelalte, dar cu timpul s-a maturizat. Cu mine vorbeste frumos, dar la altele isi mai permite sa se dea la ele.

| onlyagirl a răspuns:

Eu cred ca da! un afemeiat se aseaza la ''casa lui'' atunci cand este cucerit, el fiind obisnuit sa cucereasca.si pana la urma, eu zic ca la un moment dat simti sa apartii cuiva, asta determinand schimbarea!

| AlexBytheway a răspuns:

Omu` va ramane asa pentru totdeauna.