| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat are un tupeu fantastic de a-mi pune mereu mana pe fund, desi altii nu o fac.Nu ii permit ii zic intr-una sa ma lase, ma iau pe mess de el, dar nu se astampara. Vorbeste la panarama cu mine, incearca sa le faca pe atele geloase cu mine.De ce? Cum m-as putea face respectata de el?

3 răspunsuri:
| AndySchleck a răspuns:

Pai e si normal daca i permiti... ia tragei o palma sa se invete minte. In viata reala se cheama hartuire sexuala, in cazul vostru se cheama nota scazuta la purtare, contactarea parintilor respectivului mascul, list go on. In conditiile in care nu iti place acest lucru

| Ukka96 a răspuns:

Dai frate intre picioare.sa se astampere drak odata x-( eu asa facwinkinglaughing sa vezi k nu mai indrazneste.crede-ma ca am incercatlaughing

| danifx2 a răspuns (pentru Ukka96):

Mars futuz pasarica mat de retardata ma tu te auzi?
1. poti ramane impotent
2. poti muri
3.doare de crapu asa ca dete dreak