| unaboona a întrebat:

Un baiat isi da seama cand o fata este virgina? prietenamea mi-a spus ca sa dezvirginat cu prietenusau ea i-a spus lui ca e virgina da el nu a crezuto seintreaba daca nu cumva s-a prefacut si stia d fapt sau si-a dat seama

Răspuns Câştigător
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Exista cazuri in care baiatul ne find foarte experimentat nu stie cum e cu vaginul asa ca nu isi da seama sau exista cazuri am mai auzit ca unele fete sunt putin mai dilatate nu foarte tare dar destul cat sa te faca sa crezi ca nu era virgina mai ales daca nu curge sange, si mai e varianta la care m-am gandit cand am citit intrebarea poate ca el a simtit ca ea este mai stramta in vagin dar poate ca prietena ta nu sa manifestat ca si o fata care o face pentru prima oara de ex:sa ii zica daca simte ceva durere disconfort, din cate stiu la primul contact sexual vaginul nu se lubrifeaza din cauza stresului deoarece fata nu se relaxeaza ci de obicei ele se gandesc doar la ceea ce urmeaza sa se intample, femeile trebuie sa fie relaxate si psihisic pentru a ajunge sa simta placere. poate prietena ta era foarte relaxata ceea ce ma mira si in concluzie baiatul desi a simtit ca este stramta so fi candit ca poate a dat peste un exemplar foarte taretongue

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca are ceva experienta, isi da seama. daca nu, depinde de cat de atent si grijuliu este.

| cOnTexT a răspuns:

Un baiat isi da seama daca o fata e virgina cel mai bine dupa Himen care este o membrana subtire de piele care se afla in interiorul orificiulului vaginal! Sau daca curge sange, dar poate sa nu curga sange si poate sa curga sange chiar si la fete care nu sunt virgine happy daca trec pe la negri laughing! Sper ca ti-am fost ajutor

| anDa a răspuns:

Pai e usor sa iti dai seama. In primul rand, chiar daca nu se sangereaza, peretii vaginului sunt mai stramti. Cum himenele difera de la o persoana la alta... nu putem judeca dupa acest aspect, dar primul e de baza.

| lola a răspuns:

Nu prea are cum sa isi dea seama doar daca nu cumva se i-a dupa ideea ca ar fi trebuit sa ii curga sange [desi nu e neaparat] si prietenei tale nu i-a curs.
Nu se poate lua dupa ideea ca e mai "stramta"=e virgina ca asa poate fi si daca a facut o pauza mai lunga de la ultimul contact sexual.

| doinitza12 a răspuns:

Pai cred ca s-a prefacut ca apoi sa nu cada daca ceva vinovat

| Spinoasa a răspuns:

Invata sa scrii intai!laughing

| toni_3014 a răspuns:

Unii da, unii nu. Tipu avea utilitatiile de dimensiuni reduse si normal.sa se scoata pe el a bagat-o pe ea la inaintare.