| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat isi da seama cand o fata nu mai e virgina?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Isi da seama daca nu se rupe himenul. Dar nu-si da seama daca a mai avut contacte sexuale inainte, altele decat vaginale.

| psiholoaga a răspuns:

Si al 6lea care e?happy Isi da seama daca are ceva experienta sau cunostinte de anatomie. Poti merge sa spui ca nu ai sangerat pentru ca, probabil, ti-ai rupt himenul folosind tampoane mari, dar nu iti recomand sa minti; vorbeste cu el inainte, poate oricum nu pune pret pe virginitate.

| DenissaDeea a răspuns:

Cu siguranta ca isi da seama un baiat bine educat/doar daca e un papa lapte nu isi da seama sau nu stie ce e virginitatea unei fete.

| want2bMajestic a răspuns:

NORMAL CA ISI DA SEAMA. SA ZICEM CA ESTE AL 7 simtz!winking

| anonim a răspuns:

Depinde de baiat!big grin

| Zoombe3 a răspuns:

Daca are cunostinte minime, isi da seama.

| poppey a răspuns:

Daca ii bagi degetul si dai de himen, e ok, daca nu dai de el, esti al-n-ulea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar dupa contactul sexual. daca esti smechera il prostesti dar...