| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat mi_a spus ca ma place apoi i am facut o fata de genul what the heck pentru ca nu auzism k lumea ce a zis...am fost socata cand am auzit de fapt ce o zis...dar apoi el mi a spus ca a glumit pe un ton mai ciudat...nu stiu ce dracu sa cred...help

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

A luat totul ca pe un refuz, de asta a zis ca a glumit. nu e o senzatie prea placuta sa fii refuzat laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Pai daca ai facut cine stie ce fata normal ca baiatul s-a gandit ca nu-l placi si a dat-o pe gluma apoi ca sa nu cada de prost.

| Iunona a răspuns:

Probabil a interpretat gresit figura ta si a crezut ca il vei respinge. A spus ca a glumit doar sa nu cada prost. Acum depinde si in ce situatie ti-a spus asta, daca erati numai voi2 e f posibil sa nu fi fost doar o gluma.

| cupydo0n a răspuns:

Poate te place dar cand a vazut cum ai reactionat s-a speriat.

O zi buna.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns (pentru cupydo0n):

De acord cu tine sigur o place si s-a speriat

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Daca il placi repera ce a facut el si vezi ce fata face.chiar te place dar ii e frica de un raspuns negativ.

| CartofiorDulce a răspuns:

Fa-i si tu o farsa ca asta si vezi cum reactioneaza. Cel mai probabil s-a speriat si de aceea ti-a zis ca a fost o gluma.