| ASDFGHSGACOOL a întrebat:

Un baiat, mi-a spus ca ma place, el ma alinta si chestii de genu, si eu il cam plac, dar a inceput un subiect foarte ciudat si anume, a spus el ca la balul bobocilor o sa fie ' bunoace'si de restul v-ati prins voi laughing

Oare el ma place? sau a mintit? ^^

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

E Casanova din ăla probabil. sau încearcă să te facă geloasă.
Cred că te place şi a vrut să vadă ce zici, trebuia să ripostezi şi să spui că poate sunt şi băieţi drăguţi.

2 răspunsuri:
| Roza21 a răspuns:

Daca te iubea nu gasea ceva atat de stupid sa iti spuna. SFAT: scapa de el cat mai repede

| MariaMaria000 a răspuns:

Depinde.Poate a spus asta doar asa ..Doar el stie. Ar trebuie sa fii mai atenta la gesturile care le face cand esti tu prin preajma pentru a-ti da seama daca chiar te place.Doar din atat nu iti poti da seama.