| Anamaria742 a întrebat:

Un baiat mi-a spus pe mess ca are nevoie de mine si nu stiu daca sa-l cred;

Răspuns Câştigător
| AndreiBox a răspuns:

La varste fragede. pana in 20-25 de ani, se folosesc prea multe cuvinte pe care nu le intelegem si nici macar nu stim ce inseamna! gen "te iubesc" "am nevoie de tine".etc. Spune'i ca vrei mai multe fapte si mai putine cuvinte, sa-ti demonstreze! Nu sariti etapele unei relatii pentru ca sunt foarte frumoase, nu va sarutati la prima intalnire. pentru ca detalile o sa'si piarda din valoare, o sa vedeti cat de mult conteaza un zambet, in a 2-3 intalnire.in modul asta se "naste" o dragoste adevarata! mentineti suspansul e mult mai frumos asa! Bafta.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cere-i mai multe amanunte,probabil este indragostit de tine si in felul asta se exprima el!
Este si timiditatea obisnuita a fiecarui indragostit la mijloc,asa ca,fii atenta daca te asteapta pe mess sa intri,daca iti vorbeste primul si ce iti spune,pe scurt,daca abia te asteapta!
Si, eventual, incearca sa-i propui sa discutati live la o ciocolata calda!
Mult noroc!

| aly19223 a răspuns:

In niciun caz sa nu il crezi