| anonim_4396 a întrebat:

Un băiat s-ar uita la o fata care e mai buna decat el la toate materiile, dar e mai slabă la matematica (algebra o stie bine, dar la geometrie e praf)?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce legătură are „uitatul" cu artimetica?!?

| alina2k18 a răspuns:

Ce treaba are s... cu prefectura?
laughing)

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu au nicio importanţă materiile la care eşti bună și cele la care eşti praf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are legãturã Matematica, si Chimia dintre ei e praf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu știe că a pus întrebarea asta, da, poate că s-ar uita.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce ar schimba o simplã intrebare, ar trebui sa aprecieze asta din partea ei.

| 90210 a răspuns:

Cel mai important este sa fie buna la anatomiewinking

| asdf2kpower a răspuns:

Degeaba e mai desteapta ca tine, daca nu-i bunoaca si cand o vezi iti moare instant.

| Helpme99 a răspuns:

Nu are relevanta faptul ca ea cunoaste mai multa materie. Te face mai sexy si nu stiam? laughing