| VSC10 a întrebat:

Un baiat se poate dezvirgina prin masturbare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul baietilor termenul de "dezvirginare" poate fi apreciata sau considerata ca fiind nepotrivita deoarece barbatii NU se dezvirgineaza, fiindca de fapt ei pur si simplu isi incep activitatea/viata sexuala iar intretinerea de contacte sexuale indiferent de natura lor, acest lucru NU le provoaca absolut nici-o schimbare privind aspectul sau forma penisului lor. Astfel ca folosirea acestui termen/cuvant este de fapt neadecvata, nepotriita sau mai bine zis este GRESITA. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pomeneală.

| AlexandruCurca a răspuns:

Nup

| SpintGloz a răspuns:

Teoretic nu dar daca citesti si tu despre asta o sa vezi ca daca nu mai ai pielita aceea deea supra pl ori nu mai esti virgin ori ti s-a rupt in timpul masturbari! Funda?