| licarici a întrebat:

Un baiat tot ma ia in brate, ma conduce acasa credeti ca ma place?
Cand l-am intrebat el zice ca ma duce acasa doar ca nu are ce face, si cand il intreb daca ma place zice ca e treaba lui. \
Ce inseamna asta?

9 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

ESte evident ca te place happy

| Lummy a răspuns:

Clar ii place de tine doar ca nu stie cum sa ti-o zica...da-i de inteles ca si tie iti place de el si sa vezi ca o sa iasa bine big grinbig grin:d

| asul10 a răspuns:

Nu vrea sa-ti spuna, de aceea zice ca e treaba lui...| Dar in capul lui te place, daca tot te ia in brate 75%|||.big grin.25% Te ia in brate sa te duca la el ca se plictisestebig grin.Si n-are ce face...Si nu neaparat te place tongue

| dYdY200 a răspuns:

Personal cred ca ii e frica sa spuna:d daca si tie ti se pare dragut si il plaki fa thu primul paskiss love struck

| asdsdsaaas a răspuns:

TE PLACE categoric daca si tie iti place de el fa ti primul pas poate el e mai timid sau nu stiu mai bine e sa ai o discutie intre 4 ochi sa il intrebi daca vrea sa aiba o relatie cu tine. baftawinking

| calutuuuu a răspuns:

100% Te place!

| 4827 a răspuns:

Ca te place:Xhee hee

| Tony23_9336 a răspuns:

Te place cand te mai ia in brate ia-l si u pe el si pupal daca te pupa si el atunci inseamna ca te place dar vezi sa nu faca misto! funda?

| ALOO a răspuns:

Da,este un motiv ca te place, si u ar trebui sa il lasi sa te tot conduca, sa te ia in brate.Nu iti spune pentru ca e timid sau pentru ca nu vrea sa iti spuna.Da te place!love struck:* Mult noroc si bafta