| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat casatorit m-a luat cu masina seara sa ne plimbam. Eu i-am spus mamei asta (m-am scapat) iar ei nu i-a placut si i-a reprosat lui ca are ganduri ascunse. El a intors-o si i-a bagat mamei ca eu i-am propus relatie. Ce parere aveti? De ce l-a deranjat asa de tare ca l-am spus?

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Dorinta lui era sa fie cu tine de a nu fi acuzat in nici un fel.
Isi dorea incet incet sa ajunga sa faca sex cu tine dar in momentul responsabilitatii a pasat la tine vina.
Daca iti doresti sa fi amanta si sa faci sex cu el nu schimba nimic dar e posibil un timp sa nu mai comunice cu tine.

14 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Probabil nu vrea să aibă probleme cu soția lui.
Aici e vina amândurora. A lui că umblă cu alte femei fiind căsătorit și a ta fiind că nu ar trebui să îți complici viața cu un bărbat care are o familie.
Normal că mamei tale nu ia convenit să audă că tu plimbi cu acel om.
Crezi că nu avea intenții ascunse cu tine? Pentru el nu ești decât o posibilă aventură, nu își va părăsi familia pentru tine.
Ar trebui să te gândești ce faci cu viața ta.

| minrest a răspuns:

S-a clarificat acum situatia, chiar avea ganduri ascunse. Bine ca ai scapat, ar fi fost neplacut sa traga de tine prin masina.

| Hammurabi a răspuns:

Bărbatul ăsta e o persoană pe care mama ta o cunoaște?

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Da.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Da. Pe care il cunoaste si-l considera om serios.

| Hammurabi a răspuns:

Dar tu de ce te-ai dus cu el cu mașina?
Ți s-a părut normal să te plimbi cu mașina cu unul însurat?
Dacă era și nevastă-sa cu el, te mai duceai?

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Nu am considerat nimic necuvincios in asta. De fapt nici nu e.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Te plimbai cu bărbat însurat și ție ți-se pare ok
Dar dacă sar plimb soțul tău cu una, cum ar fi?
Știi pre bine ce vrea un bărbat deja însurat, doar nu te scoată asa din senin la plimbare fără motiv

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

Dacă era nevasta nici nu îl baga în seama, bat la pariu pe asta
Ma tare lipsite de caracter sunt unele fete... Și mai fac și pe prostutele rolling on the floor)
"Eu nu știu nimic, dar nu am făcut nimic, e absolut ok sa te plimbi cu bărbați însurați"

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu am considerat nimic necuvincios in asta. De fapt nici nu e."

Păi, cam e.
Că dacă el te plimbă cu mașina, n-o face doar ca să consume niște benzină pentru că are prea multă. Ci pentru că el are un scop.
Iar tu, știi exact ce are el în creier. Dar nu te deranjează și accepți ideea.
Ce vrei mai "necuvincios" de atât?

| Plato a răspuns:

Fetito, mai lasa odata barbatii insurati. Intelege ca nu e bine, nu poate rezulta nimic bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu i-a placut. Ala cauta amanta, nu mai vorbi cu el. E un mincinos, ce-ti pasa daca l-a deranjat? L-a deranjat adevarul, poate nu vrea sa afle nevasta-sa ce face el asa ca a mintit.

| Paul754880338 a răspuns:

Dar, de ce unul casatorit?

| 90210 a răspuns:

Du-te la scoala si termina cu barbatii insurati