| AdriAdrianaAdri a întrebat:

Un coleg de clasa m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si l-am refuzat. dupa ce m-am gandit mai bine l-am intrebat eu daca vrea sa fim impreuna si m-a refuzat si el! de fiecare data cand ma uit la el e cu ochii pe mine stiind ca m-am suparat! Ce inseamna asta? Ii pasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu te supara nici tu aiurea, a facut o gluma buna si atat. laughing Normal ca e trasa de par dar asa sunt toate glumele, nu?laughing

Cat despre intamplare el te place si probabil nu i-a picat bine refuzul asa ca a zis sa fiti egali. laughing Da-i doua zile atentie, privestel si alte bazaconii si dupa ignora-l ca sa vrea sa-ti castige atentia. La mine merge mereu cartea asta doar ca devin cam insistenti. laughing

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal ca-i pasa.
L-ai refuzat, el din orgoliu ranit, te-a refuzat la randul lui si acum regreta si nu stie ce sa mai faca!
happy
Si nici tu!
Sunteti foarte draguti.
Lasa-l un timp in pace, va face orice sa-ti recastige atentia!
Ai rabdare.

| mgtow a răspuns:

Da, e posibil sa joace feste cu tine dar in acelasi timp e interesat in tine. Ii plac provocarile si sa te puna pe jar.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai stresa atât, îți vezi de treaba ta.
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce probleme grave ai la 14 ani, nu ai prieten in rest ai detoate, cu scoala cum stai? Ce note sau calificative ai? Lasă indrăgostitul, că nu e vremea lui la 14 ani, niste copii.

| neutrino a răspuns:

Ii pasa, altfel nu te-ar fi refuzat!

| SkyPilot a răspuns:

La varsta asta este greu de stiut. Poate fi un orgoliu infantil. Daca il abordezi din nou, s-ar putea sa te raneasca, sa stearga pe jos cu tine si/sau sa se laude la prieteni. Lasa-l pe el sa faca urmatoarea mutare. Daca n-o face, game over!

Răspuns utilizator avertizat
| fyoryno a răspuns:

Se poate sa o fi facut din orgoliuhappy

incearca sa vorbesti cu el, o sa se inmoaie si o sa-ti spuna totultongue