| utilizatortpu1 a întrebat:

Unde as putea intalni fete introvertite?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La club

| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil prin biblioteci, sali de concerte, vernisaje sau muzee.Cred ca mai rar prin cluburi sau dicoteci...

| ywar a răspuns (pentru Mihaela1964):

Misuuu'! Ce bine-mi pare ca postezi ceva! Problema nu e ca-s introvertite, problema-i ca raman asa si pe urma cica-s emo! Si se rad cu ciobul! Ele, fetele introvertite! happy

| utilizatortpu1 explică (pentru ywar):

Nu cred ca introvertit inseamnca ce crezi tu ca inseamna.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru ywar):

Ma faci sa zambesc.happyDe fapt nu e problema mea cum sunt si ce fac decat in masura in care m-ar afecta direct(am doi baieti, deh!).

| ywar a răspuns (pentru Mihaela1964):

Sa-ti traiasca! Sa fie fericiti!

| ywar a răspuns (pentru utilizatortpu1):

Bine ma ca ma corectezi tu! Stiu ce inseamna introvertit - ca luat bacul cu 5!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Pe centurta laughing

| Ajutatorool a răspuns:

Asta e echivalentul cu unde pot intalni oameni inalti?

| utilizatortpu1 explică:

Bun, sa vedem... centura. notat. cluburi. notat. Ma gandesc, daca tot e vara, ar fi indicat sa includem si plaja nudistilor. Ce ziceti? Cat despre biblioteci sau muzee...in ziua de astazi, nu prea mai sunt atat de populare (sau populate).