| Xperson a întrebat:

Unde poti intilni jumatatea ta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oriunde in lume cica o intalnesti fara sa vrei, asa imi zic mie multe persoane dar eu nu le bag in seama poate tie iti vine bine acest sfatwinking ai grija de tine

| Razvan a răspuns:

Nicaieri.Si totusi toti o cautam.Aurul nebuniloroh go on

| Cătălina a răspuns:

Unde nici nu te astepti.

| Crisstina a răspuns:

Ce intrebare stupida. Oriunde vezi cu ochii o poti intalni

| B3belusha a răspuns:

Oriunde si oricand
Nu exista un loc anume si un moment anume. cand vine vine pe neajteptate acel moment, asta este *mana destinului*.
Nu poti stii cand, poti doar anticipa happy

| GabiArian22 a răspuns:

Pe TPU big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo unde nici nu te astepti. Uite o melodie : http://www.youtube.com/watch?v=7tJe8Oiiz4I&feature=related

| alexutza95_2867 a răspuns:

Pai depinde ce fel de relatie vrei sa ai... daca vrei ceva serios poti sa incerci sa-ti faci un prieten de la tine de la scl, daca vrei ca sa faci caterinca de cineva si sa-i spui ca ai iubit cauta pe net id-urile unor baieti si asa te-ai facut cu "un iubit"laughing

| MădเSu a răspuns:

Peste tot in lume

o intal fara sa vrei

si unde nu te astepti...nu este un loc anume...