| DdoarEuuu a întrebat:

Unde ti-ai intalnit dragostea, prietenul/prietena / sotia/sotul?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La firma de transport cand m-am urcat in cabina si am invartit cheia deja ne-am casatorit si santem fericiti.

| Đϋffγ a răspuns:

In curtea scoliibatting eyelashes

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
la o cununie civila, eu aveam 16 ani, el era mai mare..ne-am vazut/placut si cam atat la acea vreme, dupa un an jumate ne-am reintalnit, am facut revelionul cu familia mea si dupa 3 luni deja eram mutaa la el, a urmat cununia/nunta si cei 2 ingerasi pe care ii avem impreuna, si de atunci, au trecut 25 de ani..parca mai ieri eram mireasa...
O zi frumoasa sa aihappy

| iubesc a răspuns:

La scoalahappy parca ieri a fost si totusi au trecut 3 ani si 9 luni.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru iubesc):

Omfg si vrei sa iti irosesti tineretea cu relatii serioase si boring?

| Dariusuu a răspuns:

Pe messanger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! La scoala. happy

| pci27 a răspuns:

În vacanță. A fost dragoste la prima vedere. Cea mai frumoasă vară a fost aceea (în care ne-am văzut, ne-am plăcut). Continuarea o știe toată lumea...

| Anonimul674 a răspuns:

La munca.

| critikl a răspuns:

A fost ceva special am privito lung, am prins curaj mam apropiat de ia i-am simptit parfumul mam uitate la ia din fata din spate si mi-am zis in gand *trebuie sa fie a mea* iar cand am auzit ca are motor de 1.8 si 185 cp ma cucerit complet iar cand mi-a cantat o serenada la esapament m-a lasat fara cuvinte si am plecat la mine acasa big grin

| JustMe16 a răspuns:

Pe strada.Sa zicem ca a fost dragoste la prima vedere. laughing

| OglindaCristian a răspuns:

La scoala, acest variant de raspuns e sandart.

| aa211 a răspuns:

La mine este o poveste mai ciudatahappy Cand am cunoscut-o pe sotioara mea aveam 16 ani dar eu nu prea o bagam in seama, pe la 18 ani sora mea s-a casatorit si mie a inceput sa imi placa de sotioara mea. Asa ca am invitat-o dupa nunta la plimbare, iar dupa la un suc si acum suntem casatoriti si avem o frumoasa copila.