| snoppyamabil a întrebat:

Uno Problemo Amigo, sa incep cu inceputul:

institutia de invatamant la care eu ma deplasez, e la distanta de 2 comune, si pentru a ajunge folosesc trenul.
de aici incepe mica mea poveste:

un fiecare dimineata, in tren e o fata draguta, ma uit continu`la ea, dar ea tot citeste din anumite carti, cand baga de seama ca o privesc, atunci se uita in jur si atunci eu imi intorc capul.

aici(la scoala)am o prietena colega de banca, cu care vorbesc cam tot ce fac, atunci i-am povestit de fata asta, ia a inteles ca o plac, asa ca sa imprietenit cu aceasta fata, si ma ajutat sa fiu,, iubitul ei", iar intr-o zi cand am scapat de la scoala, pe peronul garii era colega de banca, si i-am multumit de tot ce a facut pentru mine, si i-am zis ca ii raman vesnic dator, si ca fac orice vrea(drept rasplatalaughing)atunci ea m-a sarutat si a fugit rapid in tren.

si tot m-am gandit la acel sarut, si fara sa vreau m-am indragostit si de aceasta colega.:X

problema e ca imi place de amblele fete, chiar foarte mult...si nu stiu ce sa facthinking m-am gandit serios sa ma mut din oraslaughing

puteti sa-mi dati niste sfaturi?!

P. S:nu am dat nume doarece, si ele au cont pe TPU.ro si nu as vrea sa afle astalaughing

Răspuns Câştigător
| lovenrt a răspuns:

Mi'a placut povestea talaughing cred ca ar trebui sa ramai cu colega de banca.sau cu tipe care emai draguta.sau sarut'o si pe tipa din tren si dupa compara saruturilelaughing alegeti una dintre ele

4 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De la un sarut te-ai indragostit?
atunci cand vei incepe viata sexuala ce faci? te sui pe pereti?

| lorycykcl a răspuns:

Foarte amuzant. Ai o viata ca in anime-uri, incearca sa revii la realitate. Iti place jocul cu focul? Alegerea iti apartine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu alerga dupa 2 iepuri ca te alegi cu "manuela", sfatul meu e sa ramai cu colega de banca deoarece cunoaste multe despre tine si in felul asta stie cum sa se poarte cu tine, si tu cu ea

| snoppyamabil explică:

Pai eu le-am sarutat pe aman2, dar cred ca pentru colega am avut sentimete mai vechi de care nu stiam,si da pana la urma am ramas cu colega ca mi-am dat seama ca stie atatea despre mine, si eu despre ea, si asa putem avea o relatie stabilahappy