| mikaela25 a întrebat:

URGENT, am si eu o problema vreau sa imi fac cont pe tagget, toate bune pana cand trebuie sa completez adresa de email, ok, o introduc dar ma anunta ca deja adresa asta e folosita de altcineva, am incercat sa bag alta adresa de email si imi zice acelasi lucru. DE CEEEEEE? Va rog lamuriti-ma ca trebuie sa imi fac urgent contul in seara asta

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu adresa de e-mail, pentru ca in cazul asta tu primeai codul de activare...numele,acolo e greseala.Nume/prenume.

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu ai "introdus-o" corect draga mea laughing :*