| Julyett a întrebat:

Vreau sa schimb adresa de email la facebook. Am urmat toti pasii iar la sfarsit imi spune ca trebuie sa primesc un e-mail pe adresa noua. Problema este ca eu nu primesc niciun email prin care sa confirm adresa noua. Am incercat de nenumarate ori dar degeaba. Ce pot face?! Funda!

P.S Contul de fb este nou, si nu am putut sa imi pun adresa de e-mail din prima pentru ca aveam un alt cont pe aceeasi adresa dar acum l`am dezactivat.

5 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

La spam ai cautat?

| Julyett explică (pentru AndaWest):

Da. am cautat peste tot. nu e nici unde. am sters si e-mailurile fiindca am crezut ca sunt prea multe iau apoi am incercat iarasi dar degeaba straight face

| AndaWest a răspuns (pentru Julyett):

Mai incearca si de pe alt computer...ce sa zicstraight facear fi trebuit sa ajunga

| Julyett explică (pentru AndaWest):

Am incercat dar degeaba straight face am dat chiar si un mesaj la facebook si degeaba

| Radu_Catalina_1991 a răspuns:

Vreau cont de facebok