| andradapisi389 a întrebat:

Urgent, buna, am avut contact în 4 iulie contact intim neprotejat în data de 25 iulie. Am făcut doua teste de sarcina, au ieșit negative, am avut un contact intim f dureros. După contact am avut o mica sângerare. În august iarăși am avut o sângerare mica. În septembrie am avut ciclu în 25 normal. Problema e cand ma apăs pe burta în partea stânga ma doare si e mai tare decât în partea dreapta si la atingere ma doare dar nu foarte tare. În rest tot corpul nu e nici o schimbare a fi gravidă. Din ce cauza credeți ca ma doare burta în partea stânga si e mai tare? Va rog aștept răspuns. Ce credeți de atunci nu am mai avut contact intim ce sfat imi dați? As putea fi gravidă chiar daca ciclu mi-a venit si testul e negativ? Nu am grețuri sau dureri de sani nimic. Dau fundă va rog aștept răspuns.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Urgent un control medical la secția de interne, pentru a face o radiografie. Dacă ați fi gravidă, ar trebui burta toată să vă doară, eventual! Nu ceva medical, nelegal de vreo sarcină aveți! Mai ales că spuneți că de ceva timp vă doare punctual doar în acea zonă, mergeți urgent la medic! Luați adeverință de la medicul de familie și mergeți la consult! Nu vă speriați, dar nu mai amânați!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar un medic ti-ar putea spune cu certitudine, de ce te doare in stanga si de ce este acolo tare, numai dupa ce ti se face o consultatie.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu esti gravida. Nu mai posta de o sută de ori.