| anonim_4396 a întrebat:

V-am povestit de faza cu friendzone, dupa asta tot ce am in cap sunt ganduri sexuale, mintea mea nu mai concepe altceva decat scoala si sex. Ce pot face ca sa scap de gandurile astea pe care mi le si exprim? Adica incep sa le arat. Azi am inceput sa ii spun unei prietene ca vreau sa vina la mine sa ne uitam la un film ca am schimbat asternuturile si o sa am grija sa nu fie parintii mei acasa, am inceput su ii duc mana tot mai sus pe picior si daca stau acum sa ma gandesc faceam chestiile instinctiv, nu ma gandisem cu ceva timp inainte sa fac acest lucru doar ca sa ii arat ce tupeu am. Tin sa mentionez ca nu sunt atras in niciun fel de acea prietena.

8 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Reteta : O masa copioasa, o tigara canceroasa si o laba sanatoasa. In cazul tau da laba in draci pana ies hormonii din tine. Orienteaza-te si tu, e plin netu de site-uri.

| AndreescuMMO a răspuns:

Sa citesti biblia happy

| ViatacuLouie a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Ce treaba are biblia cu faptul ca simt nevoia sa ma *** ca un iepure?

| Wihox a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Sper ca glumesti

| Kaky2Z a răspuns:

Frate nu mai astepta dai la buci si termini.

| Ternos a răspuns:

La psiholog ai fost? Sper să nu te superi pe mine, dar este grav. Ai putea fi obsedat sexual sau ceva de genul, şi cu asta nu este de glumit.

| ViatacuLouie a răspuns (pentru Ternos):

Daca vrei sa spui ca am satiriazis este posbil, m-am gandit si eu inainte

| Ternos a răspuns (pentru ViatacuLouie):

Cam asta aş crede eu. Dar nu îi înţeleg pe cei care îşi bat joc, adică este o problemă care trebuie rezolvată şi se poate întămpla oricui. Du-te neapărat la un pshiholog, baftă.