| technoman a întrebat:

V-ati fotografiat sau filmat in timp ce faceati dragoste sau sex oral, sau cand va masturbati? Noi da, si e asa de excitant ca ne-am masturbat reciproc de 8 ori privind "actiunea"... incercati-o

2 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Okkkkkk. Fukkkk 8 ori este ceva dar era mai bine daca faceti big grin sex big grin. Da ma m filmat cand facem sex cu o tipa si dragoste cu iubita. Le am pus pe un card si cardul in seif ca poate ajunge pe net laughing) Funda

| sadlifetobe3 a răspuns:

Interesant. o sa incerc, multumesc