| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va masturbati cand faceati dus? V-ati masturbat vreodata cand faceati baie? Eu mai mereu ma masturbez cand fac baie sad

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ai până în 16-17 ani (maxim) şi, vorba lui roby67, nu faci duş de 4 ori pe zi... nu e nicio problemă happy

Răspuns utilizator avertizat
| Filly_6570 a răspuns:

Cred ca majoritatea procedeaza astfel, nu trebuie sa fii trist. Si nu cred ca e o intamplare e un act voit, poti sa il consideri un antrenament, o relaxare, o degajare, o descarcare, orice dar sa nu devina exces pana la urma nimeni nu ar vrea sa inlocuiasca contactul sexual cu o masturbare.

| Roby67 a răspuns:

Daca nu faci de 4 ori pe zi dus sau baie, este normalwinking

| matadoru a răspuns:

Stai linistit frate...si eu fac la fel

| DexTer a răspuns:

Sper ca nu te murdaresti intentionat ca sa faci baiehee hee